Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül kb. egy mellnag...

Mennyibe kerül kb. egy mellnagyobbító műtét? Hány éves kortól lehet megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Tud valaki jó, megbízható orvost? Aki esetleg 18 év alatti személy esetében is elvégezné a műtétet. Én 17 éves leszek az ősszel, és a melleim kicsik és nem kerekek, egy szóval nem szépek és mindennap szomorú vagyok miattuk. Nem tudom, hogy fog-e még nőni, ezért szeretném a műtétet. (a szüleim érthető módon mondjuk, de nem adnak pénzt ilyesmire.)
2009. ápr. 25. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kortól már csinálnak mellnagyobbító műtétet, az ára pedig 250 ezer forintnál kezdődik, de ebben nincs benne a protézis ára.
2009. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam, hogy 18 éves kor alatt nem csinálnak iylen mqtétet, hacsaknem olyan az indok ami elfogadható. Azzal az indokkal, hogy túl kicsik és nem kerekek, nem fogják szerintem 18 év alatt megcsinálni. Plusz még nagyon sok dolog kell ehhez, az orvos megvizsgál és ha Q beleegyezik a mqtétbe, mármint ha Q is egyetért azzal, hogy feltétlen szükséges akkor megcsinálja. Gondolom amúgyis, csak akkor jóval több pénzért... Én úgy hallottam 800 000 körül van cakk-paak az egész!

2009. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

orvostól függően, hogy mennyire neves a szakmában, az ár lehet fél millió, de akár 1-2 millió is (implantátumokkal együtt), a mellfelvarrás olcsóbb.

elvégzik 18 év alatt, de szülői beleegyezéssel.

azt hogy fog-e nőni, és nem e káros ennyi évesen, az orvossal meg tudod beszélni, mert először ha bemész a rendelőjébe, beszélgetni fogtok.

2009. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Legálisan 18 év alatt nem csinálnak ilyen műtétet, hisz ha pl.a manduládat veszik ki ennyi időssen ahhoz is kell a szülői beleeggyezés!Amúgy én is nőttem fel. Szinte depis lettem a kicsi melleimtől, amíg egy nálamnáln idősebb pasitól fejmosást nem kaptam.Elmagyarázta, hogy aki szeret az nem a mellemmel foglalkozik /vagyis a méretével/, amelyik pasit zavarja az meg kapja be, merthát ne a cicikért szeressen. EZ TÉNYLEG ÍGY VAN!!! Ja és annyit hozzá szeretnék tenni, hogy 23éves vagyok és mára jelentősen megnőtt a mellem és áldom az eget, hogy nem feküdtem "feleslegesen" kés alá! Szerintem várj addig, amig keresőképes nem leszel és ha addigra sem vagy elégedett, gyüjtögess és csináltasd meg, de valószinűleg addigra el is felejted! Emelt fővel járj és ne csüggedj ilyen másodlagos dolgok miatt!!!
2009. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
várd meg mig 18 éves leszel,mert fejlödik a tested,650 ezer volt nekem ,egy neves sebésznél,és kell még melltartokat is venned,darabja 10 ezer volt,és kell 4-5 db,plussz egy krém a hegekre.max 720 ezerböl megvagy.
2009. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Várj még vele ,bár nekem nem volt kis mellem de még 19évesen is nőtt a mellem.Kitartás amúgy is a kicsi mell később kezd lógni :D
2009. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!