Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Cher énekesnőnek tényleg...

Cher énekesnőnek tényleg rengeteg plasztikai műtétje volt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=F1Ql2-X2BqI&feature=related ez egy 2002-es klipp itt 25-30 évesnek néz ki.Most 65 éves...


Itt egy mostani képe:

[link] itt pedig 40 körülinek látszik.


Hogy csinálja? Mi lehet a titka?



De ott van az édesanyja


[link] ő pedig 87 éves...


Nekik valamilyen különleges génjeik vannak?


2011. okt. 24. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Agyon van plasztikázva,az arcán nagyon látszik.Botoxtól már az arca elég merev.Szerintem egyértelműen látszik,senki nem néz ki így termászetesen.

"Ám a félig indián származású sztár mindig is hiúnak mutatkozott, így bármilyen bájosan nézett is ki korábban, mára a sok plasztikai beavatkozásnak köszönhetően rettentően eltorzultak vonásai.


Cher egyébként sosem tagadta a műtéteket, elismerte, hogy arcát több ízben is felvarrták, melleit implantátumokkal tették feszessé és gömbölyűvé, ezenfelül a fogait is megcsináltatta. Sőt, a rossznyelvek szerint még lengőbordáját is kivetette karcsúsága érdekében"

2011. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

egyértelmű, hogy meg van csinálva mind a kettőnek a feje.

látszi, hogy tele van botoxszal


[link]


nézd meg jobban ezt a képet. nézd a kezét és a mellkasát.

na ojan lenne a feje is, ha nem lenne szana szét varrva.

2011. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát Chernek szerintem nem torz az arca , igaz más mint fiatal korában de egyáltalán nem torz.De lehet használ botoxot de mégsem olyan viaszos fényes az arca mint mondjuk Nicole Kidman-nek vagy kyle kylie minogue-nek.Meg szerintem ennyi idősen is jobban néz ki mint Madonna most , még smink nélkül is....
2011. okt. 25. 12:27
 4/13 anonim ***** válasza:
olyan pontos j-vel!!:D:D:D megalol
2011. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"nézd meg jobban ezt a képet. nézd a kezét és a mellkasát.

na ojan lenne a feje is, ha nem lenne szana szét varrva."

Pont ezt figyeltem én is:-D


Na ja, mondjuk Chernél tényleg nem annyira durván látszik... Melanie Griffith, meg Pamela Anderson viszont... hm... (róluk láttam legutoljára elég durva képeket, ez maradt meg bennem.)

2011. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is ő természetesebben néz ki mint jó pár kollégája.Talán Demi Moore-val lehetne össze hasonlítani ő van még nagyon szépen megcsinálva.
2011. okt. 28. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyannyira, hogy nem egy sztárdoki nem hajlandó több műtétet vállalni neki, mert könnyen ottmaradhat az asztalon.
2011. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem lassan ő is elkezd öregedni mert a botox meg a töltök nem teszik feszessé majd a lógó arcbőrt.
2011. nov. 21. 20:18
 9/13 anonim válasza:
vannak jól és szarul sikerült plasztikai műtétek, az övé sztem a jobbik fajta...de ha igazán meg akarod nézni egy nőnek az életkorát, ami miatt nem tudják letagadni hány évesek, az az arcon eredő, nyakon végigfutó, mellkasodon tapadó izom ( ami a testben egyébként a leghosszabb bőrizom)
2011. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Több plasztikai műtéten eset át mint ahány éves.

Bár szerintem nem nézz ki tőle fiatalabbnak csak monster-nek.

Amúgy jó énekes és a színészi alakításai közt is voltak egészen jók.

2011. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!