Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt 1 éve egy anyajegy...

Volt 1 éve egy anyajegy eltávolitásom az arcomon és csúnya heg maradt utána. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
nem kiálló, hanem ellenkezőleg, egy " kráter". Ezt hogy lehetne feltölteni? Menjek újabb műtétre vagy valami smink segitene?
2008. márc. 17. 22:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szia! Sztem menj el egy plasztikai sebészhez, ő biztos tud ebben segíteni, vagy lehet, hogy bőrgyógyász is elég.

Amúgy mennyire durva a heg? Mert nekem 2 hét múlva lesz anyajegy eltávolítás szintén az arcomról. Amúgy parázok is rendesen...

2008. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én igazából az előttem hozzászólóhoz írnék:D Egyik ismerősömnek a derekáról szedték le nagyon nagy volt igaz így nem dörzsöli a fehérnemű, de viszont most is ugyanakkor eléggé látszik csak éppen már egy nagy fehér folt. Nem tűnt el.
2008. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát a heg nézőpont kérdése hogy mennyire durva...kb.gombostűfej méretű,de mivel besüpped, kb.fél mm, eléggé elüt a környező bőrterülettől.Ha rakok rá sminket akkor kevésbé tűnik fel,de engem nagyon zavar hogy ott van és ha úgy esik rá a fény,akkor látszik hogy ott belevágtak a bőrömbe...eddig vártam hátha eltűnik de nem. egyébként a műtéttől ne félj,nem fáj,kapz egy szurit aztán annyi. Hamar megvan. Meg lehet hogy te olyan szerencsés leszel hogy tök szépen be fog gyógyulni,nem fog látszani...ezt nem lehet előre tudni.

Csak elég bosszantó hogy azért végeztettem a műtétet hogy ne legyen semmi csúnyaság az arcomon,erre tessék,a heggel szenvedek ...majdnem ugyanott vagyok :(

2008. márc. 19. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy ugyan ott hiszen nagyon sok esetben az oylan anyajegy el is rákosodhat..tesomnak a hátán volt születésénél...nagyon picike..és ahogy nőtt az anyjegy is nőtt végig vele..nagyon nagy lett és kezdett laposodni terjedni..elment orvoshoz és azt mondták ez már rákosodik..azonnal kiszedték,de sajnos van ott egy jo na heg ami nem tűnik el..de inkább legek egy heg bárhol is mint hogy ne legyen az embernek haja..nem igy van? vagy netán tévedek?
2008. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igaz,igaz...bár nekem nem azért szedték le mert elrákosodott hanem mert feltűnő volt.szóval inkább esztétikai volt a dolog. Csak tudod az ember mindig többet meg jobbat akar mint ami van...:(

De azért ha tud vki egy módszert,amivel csökkenteni lehetne a heget,szivesen venném!

2008. ápr. 7. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
plasztikai bőrt tenni a helyére..más megoldást nemtudok... :-(
2008. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
AKKOR NEM VOLT J A DOKID. VISZONT MEGINT MEGKELL MÜTENI HA SZÉPET AKARSZ
2008. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, 60000ftert. ket eve es meg mindig nem tunt el, szerintem neked elbaszta az orvos. mert vagy sikerul vagy nem. lezeres eltavolitas volt?
2008. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem,szikével kivágták. Nekem ingyen volt,mert állami kórházba mentem,de plasztikai sebész csinálta,akit a bőrgyógyászom ajánlott...

Neked 1 db volt 60 ezer?? Nem semmi.Hol vették le?

2008. jún. 20. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem október elején szedtek le egy anyajegyet a hátamról és a mai napig nem tűnt el a heg,sőt űgy nézek ki mint akit egyszer leszúrtak.Plasztikai sebész kb 120 ezerért eltüntet a nagy heget,hogy csak egy pici vonal maradjon,nem tudom,hogy érdemes-e alávetnem magam neki.

Nyáron erős alapozóval szoktam bekenni ami eltünteti nagyjából....

2008. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!