Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan pasi akinek nem...

Létezik olyan pasi akinek nem tetszik a szilikon mell?

Figyelt kérdés

Csak, a nők mondják, hogy "az én pasim nem szereti a szilikon melleket, akkor már két lufit is megfoghatna" meg "az én pasim a kicsi melleket kedveli".

Nekem nem nagy,nem is kicsi 75/C,de néha elgondolkodok, mi lenne ha megcsináltatnám nagyobbakra.

Én még olyan pasival nem találkoztam, aki ne nézné meg jól annak a nőnek a dekoltázsát akinek nagy műmellei vannak. Vagy mégis létezik ilyen? Köszi előre is a válaszokat.


2011. nov. 20. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Létezik. Például én. :)
2011. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem se tetszik. Nálam ez kizáró ok lenne. Persze hogy megnézem, de valahogy gáznak tartom. Olyan visszataszító, amikor kiderül, hogy mű az egész.


Meg nekem nem a mellméret a fontos. De inkább legyen közepes vagy kicsi.


Arra még nem gondoltál, hogy az agyadat is megcsináltathatnád? Tod mi pasik nagyon megnézzük az okos nőket. Például amikor valami előadást tartanak vagy fellépnek vagy ilyesmi. Na az télleg nagyon vonzó. Már csak egy jó agysebészt kéne találni.

:)


Komolyan ez olyan szánalmas már, ahogy a nők kényszeredetten meg akarnak felelni ezeknek a kurvs elvárásoknak. Nem lehetne inkább, hogy erősek, okosak és önállóak akarjatok lenni? Az sokkal inkább bejönne


21f

2011. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okos nők is elszoktak gondolkozni azon, h megcsináltassák-e a mellüket,könyörgöm... Az csak téged minősít,hogy így látatlanba megbélyegzel.
2011. nov. 20. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
nincs olyan pasi.... szerintem. -.-'
2011. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind egy milyen szilikon mellet , ami olyan Pamela Anderson féle azt csak megnézik meg 1x szexelnének vele és kész, de vannak akik teljesen természetes küllemű és méretű melleket csináltatnak mivel a mellük lapossága az alfölddel egyenlő az ilyeneket meg lehet érteni és nem zavarja őket.
2011. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon jön be
2011. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

birom h itt mindenki fikázza a mű dolgokat,amiota megcsinaltattam amellem meg a szám,le sem akadnak rólam a pasik,lépten-nyomon leszólitanak stb.pedig nem szoktam kitenni a mellemet.olyannal még nem találkoztam akinek nem tetszett volna.sztem ezt azok mondjak akiknek az életbe nem fog ilyen nő összejönni.vagy a párjukat hitegetik h ő nekik nem tetszik,mert a baratnöjüknek nincs megcsinaltatva.ennyi

másik meg h ez is tévhit h mű,mert egyátalán nincs mű fogása.

2011. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. De aki fogott már igazit az után nem lesz oda a mű-ért. Annak ajánlanám akinek tényleg szinte semmi melle. Lehet, hogy a palik megnézik a melleket. De a lány agya mindennél fontosabb. Pontosabban sok mindent kompenzál.
2011. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Sőt,kifejezetten visszataszító a szilikonos mell.
2011. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagyon csak letagadják am nagyon szép szilikon mellek vannak.
2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!