Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak tetszik egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tetszik egyáltalán a szilikon mell?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre, mert szerintem szörnyű és egészségtelen is hosszú távon.Sokkal nagyobb az esély a mellrákra.A férfiaknak bejön ha egy nőnek műmellei vannak?És ha igen akkor miért?
2011. márc. 19. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valakinek igen valakinek nem. nekem egy szépen megcsinált nem túl nagy műmell bejön. de az igazi a legjobb.
2011. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de általában igen. Sok pasi észre sem veszi a különbséget első ránézésre. Lásd itt az oldalon, mikor feltesznek képeket különböző csajokról, hogy melyik tetszik a legjobban, a legtöbben a nagyon vékony, keskeny csípőjű, szilikon mellű lányokra szavaznak.
2011. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem minden szép mell "bejön". Szilikon és természetes egyaránt :)
2011. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Szerintem csak nagyon ritka, szélsőséges esetben kellene eszébe jusson egy nőnek a műtét. Ha tényleg nagyon csúnya, lógós, nem szimmetrikus mellei vannak. Vagy ha tényleg nagyon nehezen viseli el lelkileg, hogy kicsi a melle. Amúgy a természetes a legjobb. De ha megcsináltatja valaki, akkor legalább természetes kinézetűre, nem extra nagy lufikra.
2011. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Maximum ruhában, ill. nem élőben.

Élőben, megérinteni nem jó dolog, és az sem jó, hogy nem mozdulhat meg vele, mert akkor úgy mozog, mnt egy zsák ólom, és úgy is áll, ha nem pont függőlegesen tartja.

Ha feszesre ki van tömve, akkor már látni is undorító.

2011. márc. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézni jó, ha szépen sikerült a műtét. De rengeteg a pocsékul sikerült mellműtét. Nem ismerem a hátterét, de gondolom sok olyan sebész is vállalja a plasztikát, akinek kell a pénz, de nem elég ügyes hozzá.

Szóval nézni lehet hogy jó, de megfogni már nem annyira szeretném... 30F

2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokkal szabályosabb mint az original de az esetek nagy részében ez csak jó.
2011. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem NEM tetszik. ha műt akarok, veszek guminőt. Nem baj, ha kicsi de inkább legyen természetes, mint mű. 18/f
2011. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább természetes legyen.
2011. márc. 21. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:
17 éves fiú vagyok. A műmellet és az igazit is egyaránt szeretem. Nekem semmi bajom egyikkel sem. Csak ha valaki megnagyobbítja akkor normális méretet, ne akkorát hogy kibökje a szememet. Pl. Jwoww-nak a Jersey Shoreból, az nekem pont jó méret.
2011. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!