Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás előtt lehet...

Mellnagyobbítás előtt lehet fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
"Fogamzásgátló"-t sosem szabad szedni! Ugyanis nem a fogamzást gátolja, hanem a már megfogant élet méhbe ágyazódását. Vagyis az ún. "fogamzásgátló" gyilkol! Na ez az, amiről soha senki nem beszél....
2011. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez kit érdekel? Nem ez volt a kérdés. -.-
2011. dec. 14. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat, erre biztosat csak ő tud mondani. Mikor lesz a műtét?
2011. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én válaszoltam a kérdésedre: ha sosem lehet fogamzásgátlót szedni, akkor mellnagyobbítás előtt sem. A hormonokra is negatív hatással van. Ez téged nem érdekel?????!!!!! Te tudod...
2011. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Kell is! Különben a szilikonból kikel egy Alien.
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp szakemberrel konzultálj. De ha egyébként fizikai mellékhatásai nincsenek a gyógyszerednek a ciklus különböző szakaszaiban, akkor talán nem lehet probléma. :)


És egyébként a fogamzásgátlók hatásmechanizmusáról meg annyit, hogy:

1. gátolják a petesejtek megérését,

2. megakadályozzák a méh nyálkahártyájának megvastagodását,

3. a méhnyakban egy sűrűbb összetételű nyákot képezve gátolják a spermiumok feljutását.


Tehát nem jut fel, ha mégis akkor nincs mit megtermékenyíteni. Ám ha ez mégis bekövetkezne, akkor a méhfal vékonysága miatt nem valósulhat meg a beágyazódás. Max. ebben az egy esetben van szó gyilkosságról, de ennek kb. 0.01% körül mozog a valószínűsége.

2011. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Jóképességű kommentelő!


Nyilván vallási okok miatt elenzed ennyire. Amúgy a hormonális kedvezőtlen hatások a nem körültekintően megválasztott gyógyszer következményei, esetlegesen az alany fokozott érzékenységével kombinálva.

Én 4 éve szedem ugyanazt a gyógyszert. Tökéletesek a véreredményeim, és semmi mellékhatást nem észleltem soha. Több orvos egybehangzó véleménye alapján, akár szedhetném életem végéig is, akkor sem lenne semmi bajom.

2011. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A franc se kíváncsi a bigott, elvakult emberek nézeteire. Fejtsd ki egy vallási topikban!


Kedves kérdező: lehet, ha már szeded, jobb is ha nem hagyod abba. Ha nem szeded ne kezd el. A változás hathat a melledre és befolyásolhatja a műtét eredményét, hisz az orvos az előző állapotot látta. Ezt nőgyógyász ajánlotta nekem. Én is szedtem.

2011. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!