Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 12 éve plasztikázták mind a...

12 éve plasztikázták mind a kettő bokám vastagbélgyulladás miatt. Azóta szégyellem ezeket a hegeket. Elég nagy terület. Hol található olyan plasztikai sebészet, ahol ilyen hegek eltüntetésével foglalkoznak? És mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

a bokádat plasztikázták vastagbél gyulladás miatt?

ahhoz csak gratulálni tudok

2009. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

??????

Itt valamit nagyon elírtál.

Amúgy meg nézd végig vagy hívd fel a közeledben található plasztikai sebészeket és majd megmondják, hogy foglalkoznak-e heg eltávolításával.

2009. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem lenne ilyen tájékozatlan az első két válaszoló, akkor tudhatná, hogy a vastagbélgyulladás bőrgyulladást, gennyes sebeket okozhat, amiknek csúnya lehet a "maradványuk".

minden plasztikai sebész meg tudja csinálni szerintem, a műtét seb túl bonyolult. annyi az egész, hogy a sérült bőrfelületet kivágják, és a helyére ép bőrt varranak.

szerintem olyan 200-300 ezer forint közé esik a műtétdíja.

2009. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*sem, elnézést:)
2009. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszadónak köszönöm a tájékoztatást!
2009. máj. 25. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

oh elnézést kérek,nem orvosnak készülök.

de első ránézésre elég hülyeségnek tűnt a kérdés,azt hittem el lett írva vmi.

2009. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van igaz teljesen más miatt és inekciót kaptam bele vmi kenalóg v mi és már teljesen elmúlt csak a színe maradt olyan mint volt.
2009. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az előző vagyok,nekem az orvos azt mondta h ne műttessem meg semmiképpen mert a 2szerese lesz mert ha így látszik a helye az 1 hajlam mert ez nemmindenkinek látszik meg,de nyugi ezt ellehet tüntetni:D
2009. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még mindíg az előző vagyok:Dtudod rosszabbul is járhattál volna mert nekem 3 volt (évekig ott volt)és a karomon szóval gondolj bele milyen volt 45 fokban pulcsiban.Szóval az inekció neve kenalóg és ez nemcsak 1 inekció és kész hanem több hónapon át kapod hetente de megéri és azthiszem h 1 csomagban 5db van(ez kb 500 ft)
2009. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na elírtam nem 500 hanem 5000
2009. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!