Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbélgyulladás? (Colitis...

Vastagbélgyulladás? (Colitis ulcerosa) valaki segítsen?!

Figyelt kérdés

5 éve van colitisem. az első 3 évben nagyon súlyos volt. Főleg a hideg évszakokban. Aztán elkezdték a Remicade nevű infúziót és javultam. már 1,5 éve abbahagyták, eddig nem volt semmi baj... most megint megy a hasam napi3-5x véres, híg.. szedem a gyógyszereimet immuran,xalazin,vas,gyomorvédő

nem eszek már fűszereset sem mostanában. segítsen valaki akinek van tapasztalata... én ezt már nem bírom:(

18L


2011. aug. 29. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Rokonomnak van ilyen betegsége. Csakis szigorú diétával tudja kordában tartani. Erre nagyon figyel, kitapasztalta, mi a jó, mit ne egyen, így tudja elviselni.
2011. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Én Crohn beteg vagyok, nagyon át tudom érezni!!!

Ajánlok neked egy rendkívül jó orvost korszerű magánklinikával, számtalan ismerősöm jól lett a kezeléseitől! Ne keseredj el!!!


[link]

2011. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Vizer doktort én is ismerem és szintén ajánlom!
2011. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Lepicolt próbáld meg, bevonja a beleket, rost is van benne...stb.
2013. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!