Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztikát ilyen esetben...

Hasplasztikát ilyen esetben finanszírozza a TB? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint egy év alatt 40 kg-t fogytam (110 kg-ról 70 kg-ra), és a hasamon szó szerint lóg a bőr. Hallottam, hogy bizonyos esetekben a Tb. finanszírozza a plasztikai hasfeszesítést. Sajnos a fogyásom előtt nem voltam orvosnál, szóval nincs dokumentálva, hogy kórosan elhízott voltam. Ilyenkor még lehet valamit tenni, vagy mélyen a zsebembe kell nyúlni a műtéthez?
2011. dec. 28. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A TB jelenleg akkor támogatja a hasplasztikát, ha 35 feletti induló testtömeg indexnél 10-nél nagyobb, 45 felett pedig 12-nél nagyobb az indexcsökkenés. (Testtömeg index: testsúly (kg)/ testmagasság (m)*testmagasság (m))
2011. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És persze ha a fogyásod orvos alá tudja támasztani..tehát orvos mérte a kező és a végső adataid...
2012. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!