Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek Cindy...

Mi a véleményetek Cindy Jacksonról? Szerintetek jól sikerült az az 52 műtét rajta? Ti is belevágnátok?

Figyelt kérdés

Akik nem tudnák hogy ki Cindy elárulom , az a hölgy akin rengeteg plasztikai műtétet végeztek ezzel rekordot állított de azóta már megdöntötték ketten is.

Ő lenne Cindy:

[link]


[link]


[link]


A hölgy 53 éves.Én becsülöm a kitartását és akarat erejét.Sok nála fiatalabb , híresebb , gazdagabb sztárt is kenterbe vág.


Ő pedig egy férfi akit Cindy inspirált:

[link]


műtétek előtt-után kép.


Ezek az emberek tudnak plasztikázni , nem lettek torzak meg szörny fejűek és természetesen néznek ki(persze ha fiatalabb lenne a valós koruk). Szerintem mind a kettőjük lenyűgöző hogy harcolnak az idővel.


2011. dec. 30. 01:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] Cindy így nézett ki régen.
2011. dec. 30. 01:41
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Hát szerencsés,de várd ki a végét!!!!

Belőle is viaszfigura lesz!!!!!

2011. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit becsülsz rajta? Nem kitartása van meg akaratereje, hanem sok pénze a plasztikai műtétekre. Egyáltalán nem lenyűgöző. Ki az akit kenterbe vág? Nem plasztikázni tudnak hanem plasztikáztatni!
2011. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

valóban szép

és nem látszik az 53 műtét


de annyira nem szimpi ez az életmód


más gondja sincs?!


mi az h ezt a pasit Cindy inspirálta?


miatta ő is műttette magát? vagy ő fizette neki?


amúgy a pasi bűnözőnek néz ki:D


szóval sztem azért ne ő legyen a példaképed!


tudnék mutatni ezer olyan nőt (akár 70 éveset is)

akik tisztesek, becsületesek, szépen öregedtek meg műtét nélkül, és keményen végigdolgozták az életüket!!!


az hogy ez a nő 52 műtét után szép nem nagy kunszt



nincs mire büszkének lennie

nem a külső a legnagyobb érték



ha erre 53 évesen nem jött rá akkor csak szánni tudom!!!


VÁLASSZ MÁS PLDAKÉPET!

2011. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ja és én a ráncos, tolókocsis, de becsületes munkát végző kisnyugdíjast többre becsülöm!!

előző voltam

2011. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
eredetileg szebb volt
2011. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

eredetileg is gyönyörű volt!!


"több ráncfelvarrásban volt része, de csinosították a szemöldökét, az ajkait, a térdét, az orrát, a fenekét, a haját és a fogait, nem beszélve a mellimplantátumokról és a vénák eltüntetéséről. Az amerikai feltaláló lányának azonban mindez nem volt elég, ugyanis megint megműttette magát."


van fogalmad róla milyen torz önképe lehet?????????

most épp Bridget Bardora akar hasonlítani..(ezt olvastam)


vajon miért nem önmaga akar lenni??

53 évesen??


te rá nézel fel?


van egy gazdag apja meg sok kitartója akik mindent a s*gge alá tolnak


baromira nagy büszkeség



sztem ő súlyos beteg!! agyilag!!


tele lehet komplexusokkal amit próbál ellensúlyozni...



sajnálom őt!

2011. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én javasolnék neki egy pszichiátert. Súlyos önértékelési gondjai lehetnek. Nem becsülöm, inkább szánom.
2011. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gazdag apja volt , igen de azt a pénzt már évekkel ezelőtt elköltötte.Később alapított egy kozmetikai céget és úgy lett ennyi pénze.De valószínű a céget csak azért csinálta hogy tudja fizetni a műtéteket.És bejött neki a cég.Ez is bizonyítja hogy az ember ha nagyon akar valamit azt elérheti.És nem , nem ő a példaképem vagy hasonló csak érdekesnek találom őt.De ha megnézzük a test tartását az is nagyon fiatalos pedig azt nem lehet plasztikáztatni.A férfit pedig Cindy inspirálta hogy fiatalítsa magát vissza.Nem jó ez a rengeteg műtét az tény, de ki kell hoznunk a maximumot a testünkből , mindenki magad döntse el hogy meddig képes elmenni.
2011. dec. 30. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a férfi a füleit is műttette? Vagy miért takarja a hajával...?
2011. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!