Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek Cindy...

Mi a véleményetek Cindy Jacksonról? Szerintetek jól sikerült az az 52 műtét rajta? Ti is belevágnátok?

Figyelt kérdés

Akik nem tudnák hogy ki Cindy elárulom , az a hölgy akin rengeteg plasztikai műtétet végeztek ezzel rekordot állított de azóta már megdöntötték ketten is.

Ő lenne Cindy:

[link]


[link]


[link]


A hölgy 53 éves.Én becsülöm a kitartását és akarat erejét.Sok nála fiatalabb , híresebb , gazdagabb sztárt is kenterbe vág.


Ő pedig egy férfi akit Cindy inspirált:

[link]


műtétek előtt-után kép.


Ezek az emberek tudnak plasztikázni , nem lettek torzak meg szörny fejűek és természetesen néznek ki(persze ha fiatalabb lenne a valós koruk). Szerintem mind a kettőjük lenyűgöző hogy harcolnak az idővel.


2011. dec. 30. 01:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

53 éves a nő? Nem is öreg... de anyám is hasonlóan néz ki 56 évesen plasztikai műtétek nélkül, nem túl gazdagon... Mondjuk ez nálunk genetika, én 24 évesen úgy nézek ki, mint egy 14 éves...

Amúgy kb. 30-35 évesnek néz ki. Hülyeségnek tartom a plasztikát, attól a kevés kivételtől eltekintve, amikor szükség van rá, pl. balesetnél vagy annyira csúnya szegény illetőnek a testrésze, hogy gondokat okoz nála. De nem gondolom, hogy a B kosaras melltartó akkora gondot okoz, hogy E kosarasra műttesse... ugyanez a ráncokkal stb...

2012. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ciny nem csináltatta meg a melleit mivel a szervezete nem bírná az implantátumot.Amikor azt írtam hogy kenterbe vág egy hírességet akkor pl Madonnára gondoltam.Madonna nincs ilyen jól "összerakva". Előző igen vannak szerencsés emberek akiknek jó a genetikája de ez nem minden emberre igaz.
2012. jan. 2. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!