Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a célja a lengőbordák...

Mi a célja a lengőbordák eltávolításának? Hogyan zajlik egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá hogy ezt miért csinálják egyes nők és férfiak.Megváltoztatja az alakot?És nem fog az onnan hiányozni ahonnan kivették?Nem csinál valami galibát vagy rendellenességet?
2012. jan. 1. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
a nők azért, mert szüléskor ez kitágul, és nincs már meg az a derékforma, mint előtte. a pasik meg csak szimplán le akarják szopni magukat, és így elérik. a folyamatot nem tudom, de kárt nem csinál.
2012. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A férfiak csak azért hogy orálisan tudják kielégíteni magukat?Ezért kés alá fekszenek?Az ő alakjukon nem változtat?
2012. jan. 1. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj bocsi, most jöttem rá milyen csúnyán fogalmaztam.

amúgy szerintem nem változtat. de mivel nő vagyok ebben a témában nem nagyon vagyok otthon, csak a nők szempontjából, ezért inkább ezt egy másik válaszolóra hagynám..

2012. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi, de azért válaszolok mert az első kicsit butaságot írt. Valóban nők azért vetetik ki, hogy karcsúbbak legyenek, de előfordulhat ritkán hogy valakinek orvosi okok miatt kell ezt kiműteni. Gondolj bele a csontod műtik ki, ami nem véletlenül van ott. A szerepe többek között az hogy a beleket tartsa, néhány ilyen nő nem is tudna kihordani 9 hónapig egy embriót a gyenge derék miatt (visszatenni meg nem lehet).

Férfiaknál én csak mansonnál hallottam erről, homoszexuálisoknál stb.

Nem ítélkezem ennek ellenére, az ő dolguk. és tényleg karcsúak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!