Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 év alatt meg lehet ingyen...

18 év alatt meg lehet ingyen oldani egy fülműtétet?

Figyelt kérdés

egy kicsit zavar hogy elállóak a füleim és ha lenne rá lehetőség hogy ingyen megműtsék akkor az nagyon jó lenne csak nem tudom hogy működik ez..

17/F


2012. jan. 21. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ne műttesd meg, nagyon sok lánynak aranyosnak találja az elálló fület :P
2012. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esztétikai okból nem támogatja a TB. Fura is lenne, hogy mindenki ingyen megműttethetné bármilyét, ha "egy kicsit zavarná" :D
2012. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Együttérzek veled, mert nekem is elálló füleim voltak. Pontosan tudom, milyen érzés. Ingyen sajnos nem lehet megoldani, mert ezt nem támogatja az OEP. De ha más megoldást keresel, tudok segíteni. Persze, lehet, h tényleg nem is kellene megműteni. Ezt te tudod.
2012. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező egyedül magadra hallgass és senki másra.Ha neked tetszik akkor ne csináltasd meg ha viszont nem tetszik akkor csináltasd meg.Én nő vagyok , az orromat csináltattam meg , sokan azt mondták hogy jobb lett volna ha a melleimet csináltatom meg abból a pénzből de nem , nincs bajom a melleimmel annak ellenére hogy kicsik és nem szeretném megcsináltatni sem most sem máskor , az orrom viszont elég problémás volt.
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem műttesd meg mert aki szeret az így is fog szeretni.
2012. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!