Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha volt valakinek hasi zsirles...

Ha volt valakinek hasi zsirleszivasa, lapos lett a hasa?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Edzést próbáltad már?
2012. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma annyira negativ mindenki.Igen,szultem egy gyereket,es mar probalkoztam.Amugy lanynak is nagy hasam volt.
2012. jan. 24. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is szültem,és nekem is volt pocim már lánynak.. Sajnos nekem, nincs pénzem rá de nagyon szeretném.
2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt, strandon mutatta, azt nem mondanám, hogy lapos lett a hasa, de az úszógumi eltűnt. De utána még hónapokig fájt neki... Ő eleve erős testalkatú, csontozatú volt, azt mondták neki a dokik, ez a max. amit le tudnak szívni, a hasa nem csak a zsír miatt nagy, hanem mert olyan alkat és kész.
2012. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekem lapos lett!leszivjak,de attol is függ mekkora a tied,nekem is szülés utan maradt ott.

2012. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vegul is nem nagy.62kg vagyok es 3kgplusz van az is a hasamon.Akkor erdemes szerinted?
2012. jan. 27. 08:02
 7/12 anonim válasza:
100%
Helló, szerintem nem érdemes leszívatni, inkább ne egyél annyi kenyeret, cukrot, sajtot, tejet. Egyél több gyümölcsöt, zöldséget és naponta többször kevesebbet, sok folyadékot, de nem cukrosat. Van olyan gyümölcslé is amire 100% van írva de mégis cukros. Az se jó. Amúgy még mozognod sem kell, csak időben lefeküdni és kötelező reggelizés. Ha ezeket betartod le fogsz fogyni 1-2 hónap alatt garantálom. És ha leszívatod a hasad attól még ugyanúgy vissza fogod hízni, mert az evéseden kell változtatni! Krumpli és banán se jó. Sok sikert.
2012. jan. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Normálisvagy? ***** válasza:
67%

3Kg-ot nehogy ne tudd már leadni pár hónap alatt, úgy hogy edzel és diétázol...

Mondjuk igazad van, egyszerűbb szike alá feküdni, mind megmozgatni egy héten 2-3 a tested! VICC

2012. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsonak.Megintcsak elmondom,nem a velemenyekre vagyok kivancsi hanem segitsegre!!!Amugy mar probalkoztam mindennel es az idom sem engedi,ugyanis nincs kire hagynom a gyerekem!DE szerintem ez volt az utolso ,tanacskeresem,az ilyenek miatt mint Te!KOszi:)Szep napot:)
2012. febr. 4. 09:54
 10/12 anonim válasza:
Azt ne monbd már hogy nincs időd. Mégha csak 10 percre is de ha mindennap csinálod meglessz az eredménye. 10 perc nemfog megártani a (Kisfiad,Kislányod)nak.
2012. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!