Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki aki esetleg dr Gaspar...

Valaki aki esetleg dr Gaspar Leventenel csinaltatott mellfelvarrast?

Figyelt kérdés
A honlapjan olyan szepek a kepei alig latszanak a hegek. Mennyi ido alatt mulnak el es mennyire maradnak meg?a hosszanti heg nagyon latvanyos marad? Voltam mar nala tuti hogy hozza fogok visszamenni de mar nem emlekszem mit mondott az elotte utana kepek kozott mennyi ido telt el.
2012. febr. 6. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mellfelvarrást, hanem mellnagyobbítást csináltattam nála. A hegek szépen gyógyulnak és pont a hajlatban vannak, azaz nem látszanak. Nagyon meg vagyok elégedve vele. mármint a cicikkel és a dokival egyaránt. Gáspár nem is plasztikai sebész, hanem egy mellszobrász. :)) Nagyon ajánlom!
2012. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi vegre egy valasz:) nekem is ugy tunt a referenciaibol hogy nnagyon jo munkat vegez, es nem akart rabeszelni semmire ami nem illene hozzam. Megkerdezhetem mikor csinaltattad? Nekem is kell implantatum is mert sokat kell kivenni a cicimbol es azt ki kell potolni hogy maradjon meg a meretem
2012. febr. 9. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
November elején volt a műtétem.
2012. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!