Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szeretném levarratni a fülem...

Szeretném levarratni a fülem mert kiállós. Nagyon fáj? Érzéstelenitnek vagy altatnak kozben? És nagyjábol mennyiért van?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg érzéstelenítenek, és 170 ezertől van fülplasztika. És nem csak levarrják. Sztem inkább orvost kérdezz, úgyis ő tud kielégítő választ adni. Nem hinném, hogy itt sok plasztikai sebész van.
2012. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Amikor gyógyul, iszonyatosan fáj. a többit nem tudom, tesómnak volt ilyen és már nem most.(kb. 10 éve, de lehet több is)
2012. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt fülplasztikám 1,5 éve. Ha bármilyen kérdésed van, írj priviben. Válaszolok rá szívesen. Vagy regisztrálj a hoxa.hu-ra és ott keresd meg a Fülplasztika topicot. Ott is ear néven vagyok.
2012. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 12. 11:45
 5/6 anonim válasza:
Ez ma már szinte rutin mütét. Viszont sok a kokler csak olyanhoz menj aki biztosan csinált jó párat kérd el tőle a refferencia képeket ha nincs az már jelent valamit. És még egy dolog ne csak elől nézetből legyenek a fülről képek hanem oldalról is mert sokszor elhalgatják hogy a beavatkozás során bizony ejtenek hibákat. Általános hiba például az anthelix-ból való túlzott kimetszés ami annyit jelent hogy csúnya porchiány lesz ami meglátszik a bőrön keresztül. A másik hogy a felesleges porcot otthagyják csak beljebb teszik így viszont olyan lesz a fülkagylód mintha kettő ive lenne.
2013. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5-nek: Nekem is úgy látszik, mintha két ív lenne a fülemben, de egyébként nagyon jól megcsinálták, tök szuper lett. A kettős ívet csak az veszi észre, aki ért hozzá. :) A legtöbben azt sem tudják, mi az az anthelix! :D
2013. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!