Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Normális dolog, hogy szó...

Normális dolog, hogy szó szerint szégyenlem magam az orrom nagysága és alakja miatt?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy tudom, a szépség nem érdem, hanem állapot... ráadásul a természetesség híve vagyok, egyáltalán nem festem magam stb, így még egy műtétre sem tudnám rávenni magamat.

Minden mással elégedett vagyok magamon, kivéve az orrom.


2012. febr. 9. 22:46
 1/6 csokissüti002976 ***** válasza:
100%

Szerintem nem. sz@rjál rá. Ismerek egy srácot, olyan orra van, mint egy cápának, ráadásul meleg is... és Őt sem érdekli! :D Emeld ki, ami előnyös, meg mosolyogj. Akinek meg az orrod miatt nem vagy szimpi:

a, az már nem Neked ciki

b, nem tudja, hogy mit veszít

c, fogyatékos.


:D

2012. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orrod alakja és nagysága szemből szinte nem látszik, mint pl. az elálló fül. Na az durva, nekem az volt a ciki, amikor beszélgettem valakivel, mindig a füleimet nézték. De már korrigálták.
2012. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Velem is ez van. A szemem és az orromra néznek felváltva... Ők is zavarba vannak tőle és én is.
2012. febr. 10. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megműttettem az orromat.Nem tartom magam természetellenesnek.Meg nem mondja senki róla hogy most ez egy műtött orr ami művi beavatkozással keletkezett egy ügyes kezű plasztikai sebész által.
2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek, küldenél képet az orrodról, hogy milyen volt előtte és utána? Minden mást kivághatsz a képről, hiszen csak az orrodra vagyok kíváncsi. Sokat segítenél vele!
2012. febr. 11. 21:21
 6/6 anonim válasza:
Te vagy az habuczki?
2012. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!