Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nőni fog a mellem, vagy...

Nőni fog a mellem, vagy gyűjtögessek műtétre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, fog még nőni a mellem, nem túl kicsi de lehetne nagyobb is. Hallottam arról is hogy maszírozni kell a váll és a mell közötti részen. Ez használ? Vagy valami tabletta? Vagy csak a műtét jöhet szóba? Egy időben sokáig szedtem fogamzásgátlót attól nem nőtt.
2008. ápr. 8. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem túl valószínű, hogy nőni fog.

A maszírozást szerintem kihagyhatod, nem fog működni. Bár ez a legolcsóbb minden lehetőség közül, szóval vesztenivalód nincs.

A műtéten kívül vannak még tabletták, természetesen igen borsos áron, bár még mindíg olcsóbbak, mint a műtét.

pl. ez: [link]

hogy működik-e azt nem tudom.

Egyébként szerintem nem műttesd meg magad. Ha te meg tudsz békélni vele, akkor biztos találsz olyan pasit, akinek (más jó tulajdonságai mellett) pont a tied a zsánere.

Magam részéről inkább lógjon, vagy legyen kicsi, mint műanyag.

2008. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Én pasi vagyok, és nekem kifejezetten tetszenek a kis mellek!


Szerintem ne műttesd meg magad!

2008. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez tök szomorú, h "el kezdj-e gyűjteni műtétre". Talál bármi más módszert, szerintem ha egy pasi szerelmes (és normális :) persze vannak kivételek.. ) akkor, nem erre bukik. Ha pedig szeret, tényleg nem ez a névadó.

Nem tudom, hiszel-e benne, de vannak amolyan "más" módszerek is. Pl. a természetgyógyászat... és egyéb elvolt dolgok, amikbe persze nem mindenki hisz. De szerintem érdemes alaposan utánanézned, mert lehet, h többféle gyógymód van. (Akár könyvekben is, nemcsak neten)

2008. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
*Találj
2008. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából nem a pasi hiánnyal van gondom, hanem hogy a környezetembe lévő lányok mind szép nagy mellekkel rendelkeznek, és eddig a pattanásaim miatt volt alacsony az önbecsülésem, most e miatt. Nem tudom magam elfogadni.
2008. ápr. 10. 11:00
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Az előbb válaszoltam a 16 éves kismellű lánynak, olvasd el az ő válaszait. Rád is vonatkozik.
2008. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A műtétről annyit, mivel én is kimellű vagyok, sokat játszottam a gondolattal, milyen lennék szilikonnal. Végül is a konkrét elhatározástól mégis messze elmaradtam. Részben az anyagiak miatt, részben a műtéttől és a szövődményektől való félelem miatt. Na és az ember szeretné a nyugdíjat is megérni, sőt még utána is élni egy darabig, még ha ez nincs is biztosítva. Belegondoltál abba, hogy örökké nem maradhat az a szilikon benned? További anyagiakra lesz szükség a cseréjéhez, esetleg az eltávolítása után mi lesz?

A másik: én még hála Isten nem voltam igazán nagy beteg, de már sokat hallottam ilyenektől, hogy a komoly betegségből való felgyógyulása után egészen másképp gondolkodott az életről, az igazán lényeges dolgokról. Érdemes lenne ezen is mélyebben elgondolkodni, mert az egészségnél azt hiszem nincs fontosabb. Ha ez nincs, akkor semmi sem az igazi. Ezt kellene a leginkább megbecsülni, és ha nem muszály, ne terheljük a testünket feleslegesen ilyen dolgokkal.

2008. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kismellű vagyok, de egyik barátnőmnek még kisebb. szinte deszka szegény és vett 75ezerért mellnövelő tablettát. Erdicet. semmit nem használt...
2008. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudod megad elfogadni, még azután sem hogy átgondoltad, találtál egy megfelelő partnert, satöbbi, akkor sajnos vagy a műtét vagy az önbecsülés hiánya... Egyébként 70kiló vagyok, 163 centi, és 75/b melltartót hordok, szóval képzelheted... Én is azon gondolkodtam hogy - mivel a súlyom öröklés kérdése és szenvedéssel sem tudnék fogyni - műtét lesz a vége. Aztán a barátom, mára vőlegényem, közölte hogy nem akarja, elvégre az ő gyereke nem műanyagból egyen, ráadásul neki így tetszik. Ez épp elég volt, rájöttem hogy a szoptatás megdobhatja a méretet akár tartósan is, meg már nem is érdekel.
2008. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
már nemfog nőni de ha terhes leszel visznt igen és ha szerencséd van akkor nem is lesz sokkal kisebb. de ha zavar inkább a MÜTÉTRE SZAVAZOK. ÉN IS PLASZTIKÁZTATTAM DE NEM A MELLEIMET ÉS NEBÁNTAM MEG.
2008. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!