Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttetnél magadon valamit...

Megműttetnél magadon valamit ha ingyen lenne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 22:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%

Igen: ha már biztos lesz, hogy nem szeretnénk több gyereket, a mellemet és a hasamat meg fogom csináltatni. Így is, hogy fizetni kell érte.


Ha ingyen lenne, akkor sem csináltatnék mást.

2012. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Örülnék, hogy nem KELL megműttetni magam.
2012. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

A hasamat megcsináltatnám. Sajnos nagyon megnyúlt a bőr a terhességem után, és ennek már több éve, mégsem ment vissza. Ez már nem is fog sajnos. Az alakommal meg lennék elégedve, csak ez a csúnya bőr ne lenne ott, engem eléggé feszélyez.

Ha törik, ha szakad, egyszer meg fogom csináltatni, csak sajnos nagyon sokba kerül.

A többi testrészemmel meg vagyok elégedve. Esetleg egy anyajegyet szedetnék még le, de mivel orvosilag nem indokolt az eltávolítása, ezért is fizetnem kellene, és hát ahhoz képest, hogy milyen kis apróság, azért ez se olcsó, főleg ha azt szeretném, hogy szépen csinálják, úgyhogy most erre se adnék ki pénzt. Igaz, ez olyan nagyon nem zavar, csak nyaranta a strandon, mert ott látszik.

2012. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

igen, az egyik lábujjam nagyobb, mint a másik

a mellemet felvarratnám, nem vagyok szilikon párti

és a hasamról a lógó bőrt eltávolíttatnám

2012. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
És pontosan milyen mell és hasmütét?szilikonnal?
2012. márc. 18. 22:53
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy mellműtétet bevállalnék,sőt ha nem is ingyenes be fogom vállalni. Őszintén szólva úgy érzem nagy teher nagy mellekkel élni(85/D). Tudom,hogy van ennél nagyobb is,de úgy érzem,hogy a hátam is emiatt fáj olykor,tehát én egészségügyi okokból is szeretném,nem csak hiúságból,vagy azért mert most olyan marha nagy divat. Egy mérettel kisebbet szeretnék,és egy felvarrást(mindig is irigyeltem azokat,akiknek nem muszály cicifixet felvenni). :)


26/N

2012. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
Hasműtét úgy, mint hasfelvarrás, a felesleges bőr eltávolítása. Legalább is nálam.
2012. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%

NEM VAGYOK SZILIKON PÁRTI= nem szeretnék a mellembe szilikont rakatni!

hasfelvarrás és mellfelvarrás!

2012. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A szemem, hogy normálisan lássak szemüveg nélkül is.
2012. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok: nem nagyobbítani szeretném, "csak" felvarratni mert a szoptatás miatt megváltozott; és remélem, még legalább 2 gyerek fogja nyúzni :-)))

Has: bármennyit tornázok, nem változik.

2012. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!