Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztika TBre? SZülésután...

Hasplasztika TBre? SZülésután nagyon lóg a bőröm (császár) megoldható? Mennyit kell fizetni? Vagy az egészet állja a tb? Feltételek? Ha nem állja mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted ha állná a TB, akkor nem rohant volna már minden anyuka műtétre szülés után?

Csak saját költségre!

Bizonyos betegségek, sérülések utáni hasplasztikát lehet csináltatni a TB terhére. Csak azért, mert szültél egy gyereket és megereszkedett a bőröd, nem fogják finanszírozni. Bár lehetne, én is örülnék, szintén császáros anyuka vagyok, lógó hassal.:)

Gondolj amúgy bele, nagyon drága lenne, mert nagyon sokan igénybe vennék, azt pedig nem tudná állni az állam.

2012. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Addig kár megműttetni magad, amíg még szeretnél szülni. Majd ha már lement a gyerekprojekt, utána igen. De a tb nem fogja állni, abban biztos lehetsz!!!!! Mibe kerül? Nagy hasi műtétnek számít, úgyhogy 300 ezer körül van.
2012. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor finanszírozza a TB hogyha tényleg kötény , szó szerint.De hogyha jóban vagy a háziorvosoddal akkor megmondhatod neki hogy tegyen kivételt , mivel az ő javaslata kell hozzá.
2012. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet.

Gyakorlatban nem fogják, mert ugyebár eü.-be most nincs sok pénz.


Forrás:

Anyum hasa úgy néz ki mintha hasfelmetsző Jack szétkaszabolta volna, tényleg nagyon ronda szegénynek.

Elment és azt mondta a doki ez nem vészes, meg hogy szép nő. Nah lehet hogy ő szép, de a hasa az hányadék...

És ez feszélyezi amit meg is értek, nem lehet kiráncigálni strandra, ha jön akkor is max. ami takarja a hasát, nem jön velünk kondiba hogy ne lássák ölözésnél a hasát stb.


Remélem most karácsonyra befutok annyira hogy be tudom fizetni egy hasplasztikára ha már megszülte a húgomat és engem ennyit adhatok neki...


320.000 Ft-ot mondtak neki, hogy annyiba kerül Szent Imre kórházban.

2012. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tb-re csak akkor van hasplasztika, ha a dokumentált bmi értékek különbsége nagy.

Amúgy sima kórházban olcsóbb megcsináltatni, mint magánklinikán, viszont nem lesz az igazi. A magánklinikán olyan 500-nál kezdődik.

2012. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha BMI-it 35 vagy az feletti.Ha lefogysz 10 BMI-it akkor jár tb-re.169cm magas vagy,119kgról fefogysz 90kg-ra.regisztrált súly kell pl:terheskiskönyv
2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a múlt héten volt!az én dokim megcsinálja tb-re egy kis zsebpénz ellenében(én 100 ezret adtam neki)és nem kell semmilyen papír!én csak ajánlani tudom!teljesen megváltozott az életem!anyukámnak is ő csinálta és nagyon szép!ha érdekel írj egy privit!
2012. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!