Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Keloidos kezelést végeznek...

Keloidos kezelést végeznek ingyen (steroidos injekció)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 13:39
 1/3 anonim válasza:
Hogy injekció van-e ingyen, azt nem tudom, de én sima sztk bőrgyógyászatra járok hegfagyasztásra, hetente egyszer, az ingyen van, és az eredmény is egészen jó.
2012. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyire csúnya a heged?? és hol van?
2012. ápr. 9. 11:42
 3/3 anonim válasza:

a hasamon van egy 20 centis műtéti heg, nem egészen 1 éve keletkezett. Eléggé kidudorodott, kemény volt, csúnya volt, december óta hetente járok fagyasztásra, és most már alig domborodik ki.


A fagyasztáson kívül amúgy mepiform márkájú szilikontapaszt használok (fogalmam sincs, hogyan hat, de működik), amit egész nap kell hordani. Fürdés után bekenem a heget egy hegkezelő krémmel, aztán egy sima hidratálóval, és mikor beszívódott a krém, felragasztom a tapaszt. A tapasz nem olcsó, a 10×18 centis 4000 forint körül van, de mikor leveszem, mindig leöblítem langyos vízzel, aztán ha megszáradt, újra használom. Így egy hónapig használható (néha meg kell támogatni rendes tapasszal, hogy a helyén maradjon, de úgy is működik).


nagyon sok mindent kipróbáltam már, de ez a fagyasztás-tapasz kombináció tűnik eddig a legjobbnak.

2012. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!