Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ultrahangos zsírbontás!...

Ultrahangos zsírbontás! Csináltatott valaki? Hol mennyiért, eredmény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ne próbáld meg! De tényleg.. hamis az egész. Nagyon drága. Egy ismerősöm mesélte, aki elment egy ilyenre, hogy leültették és ondtk neki, cska akkor hatásos, ha diétázik meg sokat sportol mellette és több alkalommal el kell járni. Na,ha te sportolsz és diétázol , akkor máár fogysz és a bőröd is szebb lesz.

Én nem ajánlom. De ha van erre 50-100.000 ft-od, akkor menj. De felesleges.

2009. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Idióta barmok. Egyszerűen nem bírom cérnával az ilyen retardált hozzászólásokat!

Kezdjük ott, hogy az ultrahangos zsírlebontás még véletlenül sem fogyókúra helyettesítő hanem egy HATÁSOS esztétikai beavatkozás. Ha túl vagy egy nagyobb fogyókúrán de bizonyos helyekről az istennek sem tudod eltüntetni a zsírpárnákat akkor nagyon is érdemes ultrahangos zsírlebontást megpróbálni!


Nagyon olcsó! (a zsírleszíváshoz képest) Egy alkalom 5-10 ezer forint (zsírleszívás minimum 70-80 ezer forint területenként!)

Ráadásul ott ahol én voltam kezelésen az első alkalom INGYENES volt, hogy azzal is prezentálják mire képes ez a technika. 6 részből álló kúracsomagot választottam és egy kezelés alatt 1-3 centivel csökkent a kezelt terület kerülete. (az én esetemben derék+has kezelés volt).


Az egész kezelést megelőzően 113 kilóról lefogytam önerőből 95-re. Egyszerű étrendváltással. majd ezt követően mentem el erre a kezelésre, annak reményében, hogy az úszógumit is sikerüljön eltüntetni.


Tekintettel arra, hogy az első kezelés teljesen ingyenes, bolond az aki nem próbálja ki...


Nekem nagyon bevált!



24/F

2010. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megadnád nekem a szalon elérhetőségét? Köszi szépen és gratula neked:)
2010. júl. 25. 14:46
 4/6 anonim válasza:
53%
Nem tudom, miért kell felháborodni azon, hogy bizonyos szabályokat be kell tartani a kúra alatt. Nem fáj a sport és a diétát is ki lehet bírni! Ami meg végképp alap, az a rengeteg víz + a sok szauna vagy infraszauna. Én voltam kozmetikusnál ultrahangos zsírbontó kezelésen, de csak párszor, mert ami igazán bejött, az az otthoni ultrahangos zsírbontó gép, a Forever Slim! Végre nem mások előtt kellett mutogatnom a lötyi combomat!! Ami különben mára már rengeteget javult :-)Persze elfogadtam, hogy nem varázsütésre leszek karcsú, hanem tennem kell érte, nem olyan nagy cucc lemondani az édességekről és kicsit mozogni. Ja, most olyan 150 ezer körül van az ára, de néha akciózzák is, úgy láttam.
2012. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 niki100 válasza:

Én ma megyek a getfitles be zsírbontásra. Egy ismerős kozmetikus azt mondta,hogy fölösleges mert ő dolgozott ilyen géppel és csak jól hangzik ez a dolog. Na én attól megyek. Megnézem.

Egyebkent tornazok mellette, speedre járok.

2013. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 niki100 válasza:

Vércsoport diétát csinálok. Nem eszek köretet,kenyeret. De a hasamról a zsír nem megy le. Majd megírom,h mi volt.

A studióba garanciát vállalnak egy cm-re egy kezelés után.

Volt aki 20cm fogyott le. Na hiszem ha látom!

Kiderül az én bőrömön :-)

2013. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!