Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyukák ti megműtettétek...

Anyukák ti megműtettétek magatokat? Ha igen mennyibe került?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt 25 kg-t szedtem fel és megnyúlt a hasamon a bőr. Mennyibe kerül a korrigálása?
2012. márc. 31. 20:53
1 2
 1/18 anonim válasza:

[link]

Én régebben a cici műtéten elgondolkodtam,de hamar letettem róla az ára miatt.Az is eltántorított amit hallani lehet a médiában.:(

2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

első vagyok

Azt elfelejtettem,hogy ez 2009-es árak. A mellműtét 600.000Ft lett volna

:(

2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
21%
Én 20 kilót szedtem fel két pöttömmel,de a hasplasztikán nem gondolkodtam hisz csak egy kis akarat kell és habér nem lesz a régi de nem is lesz olyan megnyúlt mint amilyen most,szóval hasazzál nagyon de nagyon sokat,meg lesz az eredménye csak napi öt percet szánj rá,nekem hihetsz én már látom a változást:))Kitartás és gyerünk nem punnyadni!!!!!:))
2012. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Járok zumbázni, meg felülést csinálok itthon. Igaz 2 hete kezdtem, de nem látok még semmi változást. :( A hasam alján van megnyúlva a bőr, olyan laza, szottyadt az egész!
2012. márc. 31. 21:37
 5/18 anonim válasza:
mennyi felülést csinálsz?
2012. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Ha valóban a bőr van megnyúlva és nem elhízás, akkor szülés után ha indokolt egy plasztikai műtét úgymond korigáló műtét ingyen van. Nekem 12 éve volt ikrek után. Akkor akinek fizetni kellet 150 000 Ft volt.
2012. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
3. válaszoló vagyok,én is Zumbáztam az is nagyon jó viszont nem bírja a derekam az ugri-bugrit de azért néha majd arra is rászánom magam mert a lábamat meg a popómat nagyon is kezdte helyrehozni:)én felülésekből a Rubint Rékát csinálom nézz rá a Youtube-on ,írd be a keresőjébe hogy :van öt perced? (ez a címe) és nekem sem 2 hét hanem 2 hónap alatt kezdett el látszódni az eredmény,legyél kitartó hidd el nekem nem szabad feladni,és biztos hogy van ingyenes hasplasztika na de 1:az ilyennek neki se mernék menni hisz ha ingyen csinálnak valamit mármint most gondolok arra hogy nem magándokin keresztül akkor annak kitudja milyen lenne a végeredménye,2:biztos hogy nagyon nagy indok mellett csinálják csak ingyen szóval erre most ne adj hanem bízz magadban és amit eddig csináltál csináld továbbra is csak a hasazást az a napi öt percet azt ne hagyd ki!!!!!!!!KITARTÁS!!!!
2012. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ja és persze idővel az 5 percből 20 lett,szóval egyre többet tudsz majd te is csinálni kezd kicsiben és haladj szépen lassan az idővel ,és mindegyik felülésfajtából amit Réka mutat 30-at csinálok meg.
2012. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
oké, megnézem! köszi! remélem sikerül nekem is...
2012. ápr. 1. 10:11
 10/18 anonim válasza:
ne reméld hanem TUDD!!!!!!!!Ha nekem sikerült két 16 hós mellett akkor neked is fog,csak akard és tényleg tegyél érte,ne legyen kifogás,hisz a te érdekes és pár hónap múlva azt mondod majd hogy megérte az a napi pár perc:)))
2012. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!