Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért elfogadott az arcplaszti...

Miért elfogadott az arcplasztika (pl. orr) és a mellplasztika nem?

Figyelt kérdés

A mell megműttetését sokan magamutogatásnak, vagy r.ibancoskodásnak veszik, míg egy orr/fülplasztikát sokszor kifejezetten helyeselnek is. Pedig a mellével is lehet ugyanolyan elégedetlen egy nő, vagy ennyi erővel a görbe orral, és túl szögletes állal is együtt lehet élni.

Miért tesznek különbséget az emberek?


2012. ápr. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigyek mindenre! Ha nem árulod el, h plasztikáztattál magadon vmit, észre se veszik.
2012. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos mert első ránézésre nem veszik észre hogy eltűnt a pukli az orrodról és egyenesebb lett.Nem olyan szembetűnő egy orrműtét.Szerintem semmi kivetnivaló nincs a mellnagyobbításban.Nekem több műtétem is volt mégsem látszik rajtam , nem vagyok mű.
2012. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
irigyek sajnos a nők,mert nekik nem lehet.,
2012. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TomMunk válasza:
Szerintem plasztikai műtétek csak akkor értelmesek, ha valaki egy teljesen nemnormális dolgot akar rendbehozni (pl.: rohadtnagy púp, vagy hasonló), vagy életet lehet vele menteni (pl.: 1 teljesen megégett embernél bőrátültetés). Most ha pl.: kis melled van az kit érdekel? Mi csak úgy választunk kinézet alapján, ha csak 1 éjszakás kalandról van szó. Ha valaki bombanő és azon kívül egy hülye p*csa (tisztelet a kivételnek, csak a példa kedvéért), akkor ott hagyjuk a p*csába.
2012. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
orrplasztikánál,fülplasztikánál legtöbbször elvesznek. ez egyáltalán nem természetellenes. mellplasztikánál hozzátesznek. ettől természetellenes,mű lesz az illető. szájplasztikával ugyanez. egyszerűen nem lehet nem észrevenni,hogy műanyag
2012. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!