Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Michelle Wild miért nem...

Michelle Wild miért nem műtette meg az orrát is a mellével együtt?

Figyelt kérdés
Vagy neki tetszik a saját orra? Vagy ennyire nem számít?

2012. ápr. 4. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs vele baja, pedig valóban nem a legszebb darab
2012. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy orr párti, de szerintem egy orrműtéttel nagyon el lehet rontani egy arcot. Ha a műtött orrú magyar celebnőkön végignézek.. Kapocs Zsóka és Sarka Kata maradhatott volna az eredeti verziónál, mert így elveszett az arcuk karaktere. Ebből is látszik ez még mindig nem Hollywood, ahol szebbnél szebb sebészeti alkotásokkal lehet találkozni.
2012. ápr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerinted az a karakter, ha valakinek nagy az orra? Szerintem a felsoroltaknak szép arca van. MW meg úgy látszik, teli van önbizalommal :) Nekem szimpi a nő egyébként, hogy megtartotta az eredeti orrát.
2012. ápr. 5. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy szerintem a nagy orr A karakter:). Viszont rendkívül meghatározó és ha el van rontva, akkor valahogy a elveszik az arc kisugarzsasa es olyan érzésem támad, mintha valami hiányozna és csak egy csonkot látok az orr helyén. Erre hoztam fel ezt a két magyar celebhölgyet.
2012. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy eredetileg csúnya orr is nagyon eltudja csúfítani az arcot.Van akinek szebb lesz az arca műtét után de van akinek nem áll jól az új orr.
2012. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem szépek akiket írtál. Hát, ja ha elrontanak egy műtétet, az sehogy sem jó. Előre nem lehet tudni, mi lesz :S
2012. ápr. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!