Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok titeket zavar, ha egy...

Lányok titeket zavar, ha egy pasinak kiállnak a fogai?

Figyelt kérdés

Mosolyogni nem nagyon szeretek emiatt. a fogszabályzó rengetegbe kerülne :(


légyszi kort is



2012. ápr. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ha értelmes vagy, akkor nem


25L

2012. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen 13/L
2012. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pld. egy Király L. Norbi nem zavarna, pedig azért szorulna némi "igazításra" :D

17/L

2012. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

A fogszabályzó drága, ezt elismerem. Államiba már nem fértem bele, mert elmúltam 18, amikor közölte velem az új fogdokim, hogy jó lenne egy fogszabályzó (pedig nekem nem voltak kiálló fogaim). Anyukám nem tudta volna fedezni az összeget. Maradt a diákmeló suli mellett, és szépen lassan összegyűlt a pénz. Most 21 vagyok, és nemsokára lekerülnek a drótok.

2012. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu :). Nekem is elkellene, és szintén pénzhiány van, ill most arra nem tudok félretenni. De fogszabit amúgy felnőtt korban is lehet hordani, úgyhogy később is megcsináltathatod ha annyira zavar és nem sikerül túltenni magad rajta. Ja, és hogy a kérdésre válaszoljak: nem, nem zavarna, és őszinte voltam :)
2012. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!