Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 éves vagyok! Szeretném...

20 éves vagyok! Szeretném megműtettni a mellem, hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Kérem, ne gondolja senki, hogy ez csak egy hóbort mert nem én már 16 évesen eldöntöttem h egyszer megcsináltatom. Azóta érik a tudat.Most, megtudnám valósítani csak munkahelyet kéne változtatnom hozzá. Nem tudna lebeszélni róla de azért érdekel, hogy mi a véleménye nem szeretnék emiatt háborúzni.
2009. jún. 17. 18:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért!!!
2009. jún. 17. 19:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy. Nem kell engedélyt kérned. Elmondod és kész. Meg úgysem tilthatja és nem is szóllhat bele. Pláne, hogy magad fizeted és nem tőle kéred rá a pénzt. Legfeljebb nem tetszik majd neki.
2009. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Anyu. Szeretném megműttetni a melleimet mert nem vagyok megelégedve velük és utána sokkal jobban érezném magam, felszabadultabb lennék és magabiztosabb.
2009. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
"Anyu, teljesen megőrültem, azt képzelem hogy bármivel is jobb lesz nekem ha megműttetem a melleimet, beszélj le erről a baromságról" valahogy így.
2009. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem félreértetted nem engedélyt akarok kérni, de számít mégis a véleménye. Nem tilthatja meg és ezt ő is nagyon jól tudja nem szól bele semmibe ami az én dolgom, de ez nem 1 vagy 2 hétre szól. kedves 3. válaszolónak meg annyit nem bírálást kértem és saját véleményt, ha ellene vagy a műtétnek akkor nem kell írni.Rossz oldalon jársz ha kritizálni akarsz embereket és véleményeket. Nem azt kérdeztem h mit gondoltok a műtétről, nem véletlen így tettem fel a kérdést.
2009. jún. 17. 21:11
 6/17 anonim ***** válasza:

Én kisebíttetni akarom/akartam mindig pedig így is kicsi.

Gondolom te nagyobbakat akarsz.


Én mindig megjegyzést tettem rá, pl. amikor öltözködtem "jaj hogy áll ez a felső is. most nézd meg milyen idiótán áll szörnyű" és szomorú arcot vágtam.

És állandóan nyafogtam, hogy ez mennyire idegesít engem stb. Aztán már mondta, hogy az a lényeg, hogy én boldog legyek szóval ha valamit szeretnék akkor nem ellenkezik.


Szerintem ne állj oda elé rögtön, hogy mit akarsz lehet nem venne komolyan. Tegyél célzásokat párszor aztán mondd el, hogy szeretnéd mert évek óta boldogtalan vagy így.

2009. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést, akár én is írhattam volna... (22 éves vagyok) Ugyan így vagyok vele én is: én sem engedélyt, vagy pénzt várok, hanem csak lelki támogatást. Nekem már meg is van a műtéti időpontom őszre, úgyhogy lassan el kéne Anyumnak mondani, de valahogy nem merem. Mindig várom a megfelelő alkalmat, de lehet nincs erre megfelelő alkalom! :)

Nálam is már két éve szóba került a műtét, csak akkor még anyagilag neki kellett volna finanszíroznia. És persze hallani sem akart a dologról. Most ott tartok, hogy saját erőből is megy, de valahogy mégsem tudom neki elmondani.


Nekem az a bajom, hogy azt sem tudom hogy kezdjek bele... Abba viszont biztos vagyok, hogy vagy viszek magamról egy fényképet, vagy leveszem előtte a felsőm. Az a helyzet, hogy sztem ő 12 évesen látott kb.utoljára felső nélkül, és nem is gondolja, hogy azóta nem sokat változott a helyzet, úgyhogy talán ez hatásos lehet. (A szivacsos melltartók optikailag azért sokat jelentenek!!!:) )


Szurkolok Neked, hogy simán menjenek a dolgok. Ha esetleg elmondod neki, és van kedved leírhatod, hogy ment! :)

2009. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, anyum támogatna, csupán pénzem nincs rá és még egy jó ideig nem is lesz azt hiszem... De egyszerűen ahogy már korábban is leírták, mondd el neki, hogy ez nem holmi hóbort, rosszul érzed magad így a bőrödben, sokkal jobban tetszenél magadnak ha kicsit nagyobb melleid lennének.
2009. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem már ez is segített kis erőt adott. Időm az még van mert még csak orvost nézegetek meg érdeklődöm kinek, milyen volt, nem akarom elhamarkodni. Tudom hogy húzni fogja a száját ha elmondom neki, de már csak akkor szeretném mikor megvan az időpont:) amolyan sarokba szorítós szituációba kényszerítem:) Nektek is sok sikert!!!
2009. jún. 19. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Bár csak nekem lenne annyi pénzem, hogy megműttesem. Az én anyám engedné, ha gazdagok lennénk. Amúgy én is pont 20 vagyok. Milyen állásváltoztatáson gondolkodsz?
2009. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!