Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítással...

Haramia kérdése:

Anyajegy eltávolítással kapcsolatban érdekelne a körülbelüli ára. Akinek volt hasonló nagyjából mennyibe került?

Figyelt kérdés

Az orrom két oldalán van egy-egy 3gombostűfejnyi méretű fehér anyajegy, amivel a bőrgyógyász magánsebészetre küldött, mert TB alapon nem távolítják el. Nagyjából milyen áron távolították el akinek már volt hasonló?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 13. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig a TB-nek kell h támogassa, nekem is volt már anyajegy levételem, 2 is, mind1ik TB támogatással. Szal ingyen volt. Igaz nem minden esetben távolítják el, csak ha a doki azt látja h tényleg rossz helyen van, és sérülés érheti pl. Nekem az arcomon volt mind2.

Nem próbáltad neki mondani, h pl olyan munkád van, ahol sérülés érheti, ezért szeretnéd ha levennék. Hátha..

Amúgy függ attól is az ár h lézeres eltávolítás, vagy sima sebészi. A lézeresnél olvastam már olyat h 10-15 ezer között volt. A Tb által támogatott ha jól emlékszem nekem 5000 környékén volt, legalábbis a papírokon ekkora összeg szerepelt.

2011. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Farkasné T. Tünde válasza:
Nekem sérülés miatt távolitották el, a hasamon volt a köldököm fölött egy szemölcsös anyajegy. A kutya felugrott és a körmével leszedte a felét. Már azelött leakartam szedetni, de nekem sem engedte doki, hiába mondtam, hogy útban van és beleakad az öv, cipzár stb... Meg ügye strandon is szégyeltem, takartam. Így a kutyának köszönhetően ingyen megszabadultam tőle.
2011. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy hónapja volt leszedve egy 4mmes anyajegy!Ha magánorvoshoz mész annál fizetni kell viszont ha kimodnott egészségügybe mész központba akkor ingyen van!Egyébként 5-10 ezer forint szokott lenni egy db anyajegy leszedés ára!
2011. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!