Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Két éve műtötték a hasamat....

Két éve műtötték a hasamat. Van rajta egy hosszú heg, ami elég csúnya, emiatt nagyon rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Plasztikai műtétre nincs pénzem,de akkor sem lenne szebb,mert ilyen típusú a bőröm,hogy nagyon csúnya hegesen gyógyul.Szerintetek egy szép tetoválással el lehetne takarni????Nem lebeszélést szeretnék!!!!
2009. jún. 21. 09:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,25 éves vagyok....
2009. jún. 21. 09:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ellehet. Szerintem nyugodtan csináltasd meg. A hasad melyik részén van a heg? 22/L
2009. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, nyugodtan csináltasd meg. Nekem is van tetkóm, imádom. A lábamon van egy heg, már 10 éve megvan, de arra nem tudtam csináltatni, mert a mai napig érzékeny. Ha nem lenne az, oda is megcsináltatnám.

Addig is, amíg meghozod a döntést, van egy gél, ami direkt hegesedésre van, és tényleg használ. CONTRACTUBEX a neve, gyógyszertárban lehet kapni.

2009. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hasplasztikám volt TB alapon, szóval olyan 60-70 centi hosszú hegem van, de legalább nem lóg a bőr (terhesség után). Engem nem zavar különösebben, és a pasikat se. Meg kell békélni vele.

25/l

2009. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Középen van,a köldökömet kikerüli
2009. jún. 21. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább biotronlámpa kezelésre járj el, vagy vegyél egy biotronlámpát és kezeld magadnak, úgy olcsóbb. A tetoválást csak akkor csináld meg, ha nagyon akarod, de csak azért , hogy takarja a heget, szerintem nem jó ötlet.
2009. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ez a krém elvileg erre való:) Még soha nem próbáltam, de a vélemények alapján másnak bejött:) Nézd meg az eladó értékeléseit!


[link]

2009. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszö

nöm!!!

2009. jún. 21. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:

A hegre szerintem nem lehet tetoválni.

Max körbe lehet enni valamilyen mintával

2009. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hegtetkó eltüntetné.Azzal próbálkozz!Bár,nagyon fájdalmas.Jobban fáj,mint a rendes tetkoválás.
2010. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!