Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szeretném átműtetni a szemhéja...

Szeretném átműtetni a szemhéjamat. Olyan szemhéjat szeretnék amilyen az ázsiaiaknak van. Létezik ilyen? Volt már ilyenre példa? És meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hol és mennyibe kerül? És olyan léteik, hogy ha valakinek a szeme (szemgogólya) megtetszik és azt én beszeretném ültetni a saját szemem helyére. Ilyet lehet és ha igen hol?
2012. ápr. 23. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy...
2012. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 monster under yo bed ***** válasza:
XDDD
2012. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nemár légyszíves.

komoly válaszokat szeretnék.

engem tényleg érdekelnének ezek.

csak nem tudom, hogy valóban léteznek-e ilyen átalakító műtétek.

2012. ápr. 23. 14:22
 4/9 anonim válasza:
100%
léteznek,azokból lesznek a torzszülöttek. az ázsiaiak koponyaszerkezete nagyban eltér a miénktöl. az áll a homlok és minden egyéb. szal nem elég hogy milliókat kéne fizetned,nem is néznél ki jól és teljesen természetellenes lenne. nem kéne annyi mangát nézni sztem
2012. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem érdekel,akkor könyvelő leszek és majd gyűjtök több 10 milliót és átműtetem magam ázsiainak.

olyan szemeket szeretnék!!!!!!!!!!!!!

kell nekem!!!

olyan szépek a mandulaszemek.

2012. ápr. 23. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ázsiaiak meg pont európaira műttetik a szemrésüket... Ki érti ezt?!
2012. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Félre értitek.A kérdező nem olyan olyan "összaragadt" felső szemhéjat akar mint sok ázsiainak alapból hanem mandula vágású szemet.

[link]


Neki is szem metszet korrigálása volt , igaz nem mandula vágásúra csinálták de ez is módosította az eredetit.


A szemgolyót nem ültetik át.Veszel kontaktlencsét és megváltozik a szemed színe.

2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, ha a sebhelyeket és a deformált szemhéjat ki lehet javítani akkor ez is megoldható.
2012. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon beteges, hogy más szemgolyóját szeretnéd! Mi a baj a sajátoddal? ha nem teszik a színe, veszel barna kontaktlencsét és ázsiai szemed lesz, a szemhélyplasztika után.
2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!