Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy magyarázzam meg anyukámna...

Hogy magyarázzam meg anyukámnak hogy nem azért szeretnék mellműtétet mert nagy melleket szeretnék, hanem mert csőmellem van és normálisat szeretnék?

Figyelt kérdés
Gusztusztalan csőmellem van,nagyon lóg,szétáll,a mellbimbók is kifelé állnak,ráadásul hatalmasak!A mellbimbóim fele is bőven sok lenne :'''(((( gusztustalan az egész strandra sem tudok menni mert semmilyen fürdőruha felső nem áll jól.A pasim előtt sem merek levetkőzni :SSS De anyu meg sem hallgat azt hiszi hogy csak az zavar hogy nem óriási -.- Mit tegyek? 17/L
2012. ápr. 30. 23:03
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:
45%

Első körben az lenne a cél, hogy elkerüld a kést! Ne akarj mindent gyorsan! Először is kezdj el sportolni és hozd rendbe a testedet. Nem tudhatod, hogy ha elérsz egy jó sportos formát, akkor hogy fog állni a helyzet.


Másfelől: nem biztos, hogy mindent el kell fogadni úgy, ahogy van, de első körben próbálj azzal gazdálkodni,amit kaptál.

2012. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
[link] Nekem mindkét mellem olyan mint ennek a nőnek a jobb melle (szemből nézve mondjuk bal XD)
2012. ápr. 30. 23:09
 3/16 A kérdező kommentje:
2 éve folyamatosan edzek,az alakommal tökéletesen meg vagyok elégedve de a mellemtől rosszul vagyok :SSS
2012. ápr. 30. 23:11
 4/16 Smartguy86 ***** válasza:
30%
Akkor is! Az első a sportos alkat legyen! Ha utána se vagy megelégedve, akkor pedig mondd el anyukádnak, hogy számodra ez komoly lelki trauma, nem érzed jól magad és úgy érzed, hogy az életedet nagyban fogja befolyásolni. Nem tudsz bízni a barátodban, nem érzed jól magad a bőrödben és nem tudsz koncentrálni az életed céljaira enélkül. Igazán megérheti, ha a lánya mondja...
2012. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Smartguy86 ***** válasza:
97%
Ellenben a barátod tuti biztos tudja, hogy milyenek a melleid. Ezt a férfiak tudják még ruhán keresztül is, ne félj. Ha tényleg annyira szeret, mint mondja, akkor nem fog téged otthagyni az ágyban, hanem örülni fog, hogy végre megkaphatja A szeretett nőt... ha meg nem, hát na bumm - legalább kiderül, hogy ő nem téged szeret, hanem két képzeletbeli mellet...
2012. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, persze utolsó. A férfiak egy nyamvadt kosárméretet se tudnak megsaccolni.
2012. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:
96%
#6 - Talán azért nem, mert azt se tudjuk, hogy az egyes kosárméretek mit jelentenek :D De attól még tisztában vagyunk vele,hogy a mell mekkora...
2012. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az alakomon már tényleg nincs mit formálnom,teljesen meg vagyok vele elégedve.Igazából ha a barátomat nem is zavarná engem igen!Nem akarom látni és azt meg végképp nem akarom hogy ő lássa!
2012. ápr. 30. 23:19
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Az nem csőmell, hanem rakétamell:) Szerintem téged jobban zavar, mint a férfiakat.
2012. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ugyanaz ^^" Amúgy igen ez valószínűleg így van.Pont hogy magam miatt szeretném a műtétet.
2012. ápr. 30. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!