Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy magyarázzam meg anyukámna...

Hogy magyarázzam meg anyukámnak hogy nem azért szeretnék mellműtétet mert nagy melleket szeretnék, hanem mert csőmellem van és normálisat szeretnék?

Figyelt kérdés
Gusztusztalan csőmellem van,nagyon lóg,szétáll,a mellbimbók is kifelé állnak,ráadásul hatalmasak!A mellbimbóim fele is bőven sok lenne :'''(((( gusztustalan az egész strandra sem tudok menni mert semmilyen fürdőruha felső nem áll jól.A pasim előtt sem merek levetkőzni :SSS De anyu meg sem hallgat azt hiszi hogy csak az zavar hogy nem óriási -.- Mit tegyek? 17/L
2012. ápr. 30. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem,ha nem tetszenek müttesd meg,az a lenyeg,hoyg te magadnak tetszel...ne hallgass senkire,csak magaadra!!! 22/F
2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ne hallgass senkire, arra se, akitől a pénzt kapnád a műtétre XD
2012. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha műtétet csináltatsz akkor azért hogy magadnak tetsszen ,és ne a férfiak vagy a társadalom miatt csináltasd.
2012. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy mellműtét nem két fillér. Nem gondolod, hogy anyukád esetleg azért nem engedi, mert eléggé össze kellene húzni a nadrágszíjat ahhoz, hogy legyen rá pénz?

18 éves korod után azt csinálsz, amit akarsz, nem kell szülői beleegyezés. Szedd össze rá a pénzt, és akkor megműttetheted.

2012. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem,nem azért nem akarja.Nővéremnek 3 hete vett kocsit.Azért nem akarja engedni mert azt hiszi hogy két hatalmas görögdinnyét szeretnék a mellkasomra.Pedig egyáltalán nem így van.
2012. máj. 1. 19:12
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi a mellem xD szornyen zavaró de hidd el én láttam már kivánatos lányt ilyen mellekkel és egyáltalán nem csúnya! csak akkor csináltasd meg ha kicsit idosebb leszel. 21 éves vagyok,nekem is olyan volt,mint a tied,de most már jobb a helyzet.
2012. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!