Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen rossz következményekkel...

Milyen rossz következményekkel járhat egy plasztikai műtét által eltávolitott anyajegy?

Figyelt kérdés
A hátamon van egy elég nagy anyajegy,amelybe sokszor beleakadok mikor felöltözöm,meg minden bluzzomról le kell vágnom a cimkét mert zavaró..Azt olvastam/hallottam hogy plasztikai műtéttel el lehet távolitani úgy hogy szinte meg se látszik...De ez milyen veszélyekkel jár? (orvoshoz még nem mentem mert egyelőre nincs pénzem:D)

2012. máj. 2. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez nem kell plasztikai"műtét"...Csak lefagyasztják és utána lekaparják vagy leégetik. szerintem semmi következménye nem lehet,mármint semmi komoly. max begyullad vagy ilyesmi de még azt se hiszem igazából...Még jót is teszel hiszen elrákosodhat.szerintem mindenképpen szedesd le főleg ha ennyire zavar. nemhiszem hogy drága, bár nemtudom.de ha gondolod irj egy orvosnak a webbeteg.hu-n.
2012. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lefagyasztani/leégetni ANYAJEGYET??? Normális orvos nem csinál ilyet, mert így lehet elrákosítani, hiszen szöveti sérülést okoznak benne.


Kérdező, rólam már 22 anyajegyet vettek le (5-öt arcról, 2-őt nyakról, 5-öt karról, a többit testről, köztük mellről), a következők a tapasztalataim: a műtétet helyi érzéstelenítésben (mint a fogorvosnál) csinálják, majd babérlevél alakban kimetszik az anyajegyet. Így a hegszélek szépen egymásra fekszenek, és a hegből csak egy csík marad. Az arcomról plasztikai sebész szedte le, kicsit még szebb, mint a többi, de nem akkora a különbség. Mivel neked orvosilag indokolt, leszedik állami kórházban is. Az egyetlen rossz következmény, ha véletlen megsértik az anyajegyet, ami ha rákos volt, szétszórja a sejtjeit, de ahhoz nagyon bénának kell lenni, hiszen több millimétert ráhagynak. Szerintem érdemes leszedetned!

2012. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ... nagymamámról lefagyasztású módszerrel szedték le... (nem lett baja)
2012. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy anyajegy volt, és nem pigmentált szemölcs? Mert anyajegyet protokollból sem szedünk le ilyen módszerrel.
2012. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem le kell szedetni őket.Én férfiként azt mondom hogy az arcon nagyon nem jók.1 Esztétikailag sem szép.2 Borotválkozás közben kerülhetni kellett őket meg vigyázni.Jobb nélkülük és azt mondom.
2012. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is plasztikai műtét által távolították el az anyajegyem ami kiállt a bőrből, viszketett stb, azt hitték rákos de szerencsére nem volt az. Hát kérlek, engem altattak, 3 napig kórházba voltam, kivágott a plasztikai sebész 6 cm-t (valami biztonsági zóna) és mivel a derekamon volt ez az anyajegy főleg olyan terület ami megvastagodik így kb 6 cm széles és 3 cm vastag csík van a derekamon úgyhogy gyönyörűen nézek ki... Másik kettőnél is megmaradt a heg, pedig azt nem kellett volna kötlezően eltávolítani de zavart mert nagy volt és csúnya..
2012. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
atomrobbanás
2012. máj. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!