Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tudtok a lengőborda...

Mit tudtok a lengőborda kivételéről?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül körübelül egy ilyen műtét elvégzése, továbbá mennyire veszélyes?
2012. jún. 11. 18:33
 1/6 csokissüti002976 ***** válasza:
49%
Azt, hogy hülyeség. Tipikus az a műtét, amit csak a gazdag pics*k csináltatnak, akik nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel...
2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül szeretnék tudni a részletekről amit sajnos nem sokat találtam az interneten:)
2012. jún. 11. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Az első rosszul mondja.Ezt olyan nők szokták általában akik szültek és ott bent valami kitágul.És akkor kiveszik a bordát és újra olyan lesz az alakja mint fiatal korában.


Vagy olyanok szokták akiknek oszlop alakja van és szép darázs dereka lesz ha kiveszik.

2012. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Első!kb az összes plasztikai műtét olyan amit gazdag pics.k csinálnak....

(kivéve ugye a helyreállító műtéteket)

2012. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Úristen most olvastam a 3as kommentjét,nem semmi nagy baromság :))))

"ott bent valami kitágul" és micsoda tágul ki amiért kiveszik a lengőbordáját :)))) ????

Én tanultam szülészetet,nőgyógyászatot,anatómiát és biztosíthatlak,semmi olyan nem tágul ki,ami miatt kivennének egy bordát LOL

Hihhhhetetlen hogy emberek miket tudnak összehordani...



Marilyn Manson amóúgy kivetette,azt mondta azért hogy le tudja szopni saját magát.De ő ugye fejben elég zavart volt... :)

2012. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez egy halott kérdés, de aki idetéved ne olvasson már hülyeséget alapon kommentálok most ide. Utolsó... Ne beszélj baromságokat pletykákra alapozva. Manson nem vetette ki a lengőbordáit. Ha nem hiszed el, olvasd el a sajátmaga által írt könyvet, hogy ez a pletyka onnan ered, hogy a színpadre felment egy Mansonnak öltözött nő és leszopta. A nép ebből arra következtetett hogy leszopta magát, és csak valami nagyon okos ember találhatta ki, hogy azért hogy letudja magát szopni.
2012. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!