Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért jó a kacsaszáj?

Miért jó a kacsaszáj?

Figyelt kérdés
Nők minek töltetik fel az ajkukat?? Eddig ahol jártam, akit hallottam, amilyen netes oldalt néztem, mindegyiken egytől egyig szídták az ajakfeltöltést és a "kacsaszájú" nőket (megértem miért). Szerintetek ennek ellenére miért van olyan ostoba nő, aki feltölteti??? Akár csak egy kicsit is?! Rohadt undorító. Jobb tőle az orális szex? Vagy tényleg mi értelme? hiszen mindenki kinézi az ilyen embereket

2012. aug. 21. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is kacsa szajt adot a jo isten ezert azt hogy szilikony de nekem ez a termeszetes is aki ilyet csinál azok nem normális feltönsi visz betegsegben szenvednek egy szoval dilis-ek #!!! Capisi
2012. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
szerintem is undorítóak...
2012. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Sztem azért csináltatják meg mert akinek természetesen van dús ajka az gyönyörű, hiszen illik az arcához és az tetszik a fiúknak/férfiaknak...viszont arra nem gondolnak hogy ha megcsináltatják is és sikeres a műtét az arcukhoz akkor sem passzol a dús száj és inkább kacsaszáj lesz belőle :)
2012. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
66%
Nekem nagyobb részt nem tetszik nagyon ritka hogy jól nézzen ki vele egy csaj viszont Voksán Virág szerintem gyönyörű, szép száj gyönyörű mellek tökéletes nő!!
2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na tessék! Mondtam én! :) "Voksán Virág gyönyörű nő". :D

Hát, ízlések és pofonok.

Szerintem nem gyönyörű csak egy kacsaszájú mű mellű nő. Hogy lehet azt mondani egy szilikonra (mesterséges dologra a nő mellében) hogy gyönyörű?

Nem természetes a melle hogy azt mondhassuk rá "de gyönyörű", hanem csinált, mű, nem valódi! Egy természetes kebel lehet gyönyörű, de egy mű, mesterkélt nem. Ennyi erővel bárkinek lehet "gyönyörű" melle, ha van pénze megcsináltatni. Groteszk.


Nem értem hogy a szépség, ízlés hogy korcsosodhatott el ennyire.


Na mindegy. Fel nem veheti a versenyt egy ilyen Virág féle pl az ilyen nőkkel: Jennifer Anistonn, Scarlett Johanssonn, Beyoncé Knowlest, Gwyneth Paltrow, Jessica Alba, Angelina Jolie, Ördög Nóri hogy egy magyart is mondjak.


Hajjaj...

2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

* Jennifer Aniston, Scarlett Johansson


bocsi.

2012. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Állítólag - legalábbis ezt olvastam - Angelina Joile nak sem természetes adottság a dús ajka :))
2012. szept. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakinek műmellei vannak vagy szilikonszája attól lehet gyönyörű nem is akárhogyan csak nézz rá Virágra tényleg egyszerűen szexi nagyon vonzó nő!!
2012. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kurevára nem jó :D

csak az első 4 szót olvastam el, de ennyi elég is :D

nem jó!

2012. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az ökörsé sem örjönség


Nagy feltnösiviszbetesg


Sok like ami vidámság


Sexisebbenk csinosabbnak erzik magukat


Is hogy facebook többen oszat meg a kepöket


En kicsi viszbeteseg hiszen ezrt van kacsászáj

2012. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!