Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért jó a kacsaszáj?

Miért jó a kacsaszáj?

Figyelt kérdés
Nők minek töltetik fel az ajkukat?? Eddig ahol jártam, akit hallottam, amilyen netes oldalt néztem, mindegyiken egytől egyig szídták az ajakfeltöltést és a "kacsaszájú" nőket (megértem miért). Szerintetek ennek ellenére miért van olyan ostoba nő, aki feltölteti??? Akár csak egy kicsit is?! Rohadt undorító. Jobb tőle az orális szex? Vagy tényleg mi értelme? hiszen mindenki kinézi az ilyen embereket

2012. aug. 21. 14:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Senki nem akar kacsaszájat,szép,telt szájat akarnak,csak úgy tűnik,még senki nem jött rá,hogyan lehet szépre csinálni.Látjátok,több előttem szóló is azt írta,neki HÁLA ISTENNEK szép telt,dús szája van. Ők azt írják,ha kicsi lenne,nem töltetnék fel,de nem tudják,milyen érzés kicsi ajakkal élni,ami miatt az arc legfeljebb átlagos,de nem igazán szép,és nem tudják,milyen nem jól érezni magad érzéki ajkú nők között.Én is fel szeretném töltetni a számat,de nem akarok kacsaszájat,csak egy ízléses,szép formájú,a mostaninál kicsit vastagabb ajkakat.
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!