Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért jó a kacsaszáj?

Miért jó a kacsaszáj?

Figyelt kérdés
Nők minek töltetik fel az ajkukat?? Eddig ahol jártam, akit hallottam, amilyen netes oldalt néztem, mindegyiken egytől egyig szídták az ajakfeltöltést és a "kacsaszájú" nőket (megértem miért). Szerintetek ennek ellenére miért van olyan ostoba nő, aki feltölteti??? Akár csak egy kicsit is?! Rohadt undorító. Jobb tőle az orális szex? Vagy tényleg mi értelme? hiszen mindenki kinézi az ilyen embereket

2012. aug. 21. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezeknek a nőknek komoly lelki sérelmeik vannak. Ez olyasmi, mint az öncsonkítás. (véleményem szerint)

35/F

2012. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Mások pumpáltatják a szájukat, nekem ilyet adott a jó Isten. Nem szeretem, örülnék ha kisebb lenne. mindenki azt hiszi én is megcsináltattam :(
2012. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Egész egyszerűen ennyi eszük van.
2012. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel akarják magukra felhívni a figyelmet, mivel mással nem sikerült nekik még gondolom. Hát elég gáz.
2012. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

valószínűleg valamilyen önértékelési zavarral indul ez a dolog. utána meg talán függőség, vagy csak szimplán csúnya, ha többször nem csináltatják meg - szóval lehet, hogy aki elkezdi, onnan nincs megállás.


az biztos, hogy aki képes arra, hogy ilyen változtatást csináltasson az arcán, annál nagy lehet a baj lélekben..

2012. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem hálisten természetesen van dús ajkam. ha kicsi lenne, akkor sem merném feltöltetni, mert nagyon sok nőnek elcseszik. meg maúgy is, természetesen mindenki szebb.
2012. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hogy a butább férfiak azt higyjék hogy sokszor Sz*ptak, és hogy biztos akkor jól is csinálják.

Istenem bárcsak a plasztikai sebészek maradtak volna az eredeti hivatásuknál: égett, sérült arcot, bőrrészt helyreállítani...

2012. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

2-es hozzászóló!

Sminkeled magad? Ha igen, akkor próbáld ki azt, hogy a szádat kontúrceruzával az ajakvonal belső felén rajzolod meg, utána pedig sötétebb színnel fested ki. Bár a sötét színek többnyire alkalmi, esti sminknek jók, sajnos, nappalra túl vadak. :( De a kontúrral vékonyítás is segíthet valamit.

2012. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is természetes telt ajkam van, nagyon szeretem. De ha vékony lenne se tölteném fel, az tuti. Nagyon mű, és senkinek sem áll jól.

Nem értem, miért akar valaki hurkaszájú lenni...

2012. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Undorítóak valóban. Én sem értem hogy miért hiszik a nők hogy a kacsa száj szexis, szép. Egyszerűen nem látják magukat objektíven, mert megfertőzte az agyukat a "műség".


Nem lehet hogy a férfiak többsége igenis pozitívan reagál ezekre a felfújt ajkakra, és azért csinálják?


Oké hogy mi itt most tök undinak tartjuk... de a többség szerintem vonzónak látja. Hány meg hány férfinak tetszenek ezek a mű nők a címlapokon! Voksán Virág és a többiek...


Szerintem ezek a szerencsétlen nők azért csináltatják meg a szájukat mert ezt látják ők is a férfi magazinokban és azt hiszik szép, és jobb esélyekkel indulnak a férfiaknál.

És abból kiindulva hogy a férfi magazinokban lévő nők tetszenek a férfiaknak, úgy már érhető hogy miért csinálják ezt. Ők is olyan akarnak lenni, mint azok a lányok a lapokban akik úgy tetszenek a férfiaknak.


:S


Nem tudom hogy lehet szép nőnek nevezni egy kacsaszájú, mű mellű, műhajú, mű.. mű.. mű.. mű.. mű.. mű.. nőt?!

Hol van a természetes szépség?

Hol vannak az igényes, igazi férfiak?

A férfi magazinokban miért nem természetes szépségek vannak?


Elkorcsosult a világ. Ne lepődjünk meg ha egyre több kacsacsőrű emlős szaladgál majd...

2012. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!