Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges az hogy szemhéjműté...

Lehetséges az hogy szemhéjműtéttel "Japánossabban" nézzek ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a japánokat, de az a bajom hogy nem úgy nézek ki, pedig nagyon szeretnék. Van egyáltalán olyan műtét ami az európai "szemtípus"-ból ázsiai-t csinál?

Persze ez még nincs tervben sem csak érdeklődöm :) 16/L



2012. szept. 5. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

azt hiszem tudom ki vagy :D

;))

és szerintem nincs ilyen műtét.

2012. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Anyád helyében most egy oltári nagyot adnék az arcodra...
2012. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 mmano88 ***** válasza:
44%

Szerintem a plasztika mindenre képed, szóval szerintem van ilyen műtét.


De majd kinövöd. ;)

23n

2012. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy a japán lányok nagy része meg európai vonásokat szeretne. Lehet fura, de én imádom az ilyen japán csajokat, nem vágott a szemük, hanem nagyobb, és mégis japánok. Sexuál.
2012. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a 2.-nak: nem véleményeket kértem, hanem érdeklődtem, a sértő kommenteket hagyd meg magadnak :)
2012. szept. 5. 18:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezik ilyen. Egyébként az ázsiai szem egyáltalán nem szép. A kelet-ázsiai országokban minden sztár (színész, énekes stb.) megműtteti a szemét európaisra, a műtét utáni változat tényleg szép, de az eredeti nem. Keress rá erre: single eyelid. Ilyen az ázsiaiak szeme. Viszont mindenki double eyelid-et akar, erre is keress rá, itt van sok előtte/utána kép.
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

Kerestem neked egy képet. A második képen tényleg szép a lány szeme, olyan mandulavágású. Szerintem a japán emberek 99%-nál ilyet láthattál, mert ahogy mondtam, ott a showbizniszben csak az futhat be, akinek ilyen a szeme. (Egyébként sminkkel is meg tudják valahogy csinálni ilyenre..)

2012. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezzel az lenne a gond, hogy attól hogy átszabatod a szemedet még egyáltalán nem hasonlítanál egy japánra. Nem lenne szép. Persze jó pénzét tuti van olyan sebész aki megcsinálná.
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Japánt, de sose válnék meg a nagy szemeimtől egy vágottra x3 Amúgy sminkkel tudsz ázsiait csinálni(: ÉÉÉs írták itt, hogy csak műtetett szemekkel lehet befutni.. Hát nagyon nem;D Jó pár J-rocker van akiknek húzott a szemük, mégis híresek lettek. Vagy maximum sminkkel "európaiasítják".
2012. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

persze én sem pontosan arra a fajta szemre gondoltam :) csak hasonlóra, ami tényleg szép, pl. ilyenre: [link]

és nem csak a szememet műttetném meg mert az arcom eleve nem olyan finom vonású mint az ázsiaiaknak, orosz származású vagyok (nagypapám orosz volt) ezért kicsit sem nézek ki úgy mint ők.

2012. szept. 6. 14:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!