Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A szilikon mell boldoggá...

Hkhjklélé kérdése:

A szilikon mell boldoggá teszi a lányokat ha nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
ha melle miatt nincs önbizalma akkor igen
2012. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Itt egy cikk erről: [link] Szerintem igen.
2012. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem. És ezt úgy mondom, hogy elég sok példát láttam már rá sajnos. Sokan ettől várják a megváltást, hogy majd több pasinak tetszenek, vagy hogy sikeresebbek lesznek, vagy szebbek, vagy nem tudom még mire várnak, de egyik sem szokott összejönni az esetek többségében. Így az egésznek értelme sincs. Nagyobb melle lesz... na és... ettől semmi nem változik körülötte, ezért nem lesz több önbizalma sem, boldogabb sem lesz csak egy rövid ideig, amíg tart az újdonság hatása.
2012. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
A buta libákat igen. De a milliomossá gazdagodó plasztikai sebészek önbizalma ha tudná mekkorára nő, és milyen boldogok, a rengeteg pénztől amit ezek a szerencsétlen nők oda hordanak....
2012. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ha azért csináltatja,hogy megnézzék jobban akkor igen...nyilván jobban megnéznek egy nagyobb mellű nőt-akinek nem mellékesen nem lóg a melle mivel mű-mint mondjuk egy A vagy AA kosarat viselőt
2012. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Éppen ezért a lelkiismeretesebb sebészek kikérdezik ilyen szempontból is a pácienst. Ha úgy látják, hogy kompenzálna, akkor pszichológushoz irányítják - hiszen nekik sem érdekük egy elégedetlen páciens.


Én is megcsináltattam, viszont nem volt gond az önbizalmammal. A mellem méretével voltam elégedetlen. Minden máson tudtam sporttal változtatni, a mellemen semmivel. Aránytalan voltam. A dokit kértem, hogy ne essünk túlzásokba, nézze meg az alkatomat (csípőm, magasság, mellkas szélessége, stb) és egy természetesnek ható méretet javasoljon. Így is lett és pont azt kaptam, amit szerettem volna.

2012. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

nem gondolom igy...van egy nőismerősőm, fiatalabb mint én vagy két évvel, szilikon melle van(nem mondom, hogy csunya, de látszik, hogy az...) és a száját is feltöltette (ez se csunya és szembetünö, de egy józan paraszti ésszel rendelkező egyén sztem meg tudja mondani...)

semmi önbizalma, nem boldog, utálja a kinézetét, pasik max megszexelni akarják (abbol is a rosszabb fajta...)...buliban volt, hogy megkérdezte egy épp rámászó pasi, hogy szilikon melled van? aztán letagadta, hogy nem, dehogyis...szegény lánynak nagyon fura elképzelései vannak...amugyis celeb akar lenni...a lényeg a lényeg, hogy nem boldog, nincs önbizalma, nincs aki igazán szeretné....nincs szinte senkivel normális, jó kapcsolata...

nekem nincs nagy mellem, sőt...A méretet hordok...mindig döglöttek utánam a pasik, van kisugárzásom, önbizalmam...ismerem magam, ki tudom magambol hozni a legjobbat...meg vagyok elégedve a külsömmel...szeretnek az emberek, vannak normális, szerető kapcsolataim, völegényem imád....uh nincs okom panaszra ilyen téren...szerintem ez fejben döl el...ha akarom, mell nélkül is szexistennőnek tudom magam érezni....és ha van mellem, akkor is tudom magam értéktelennek érezni...

24L

2012. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A szilikon melltől való boldogság nem = az önbizalommal

Az biztos,hogy ha egy nő nincs megelégedve a külsejével(mellei méretével) akkor az is okozhat önbizalom hiányt és akkor a műtét segít.,

de az is biztos hogy ha valakinek a személyisége miatt van önbizalomhiánya és szilikont tetet be az semmin nem változtat!

Ez a kérdés szerintem nem ilyen egyszerű!

És aki egyértelműen igennel,vagy nemmel válaszol az azt se tudja mire válaszol!!!


Nekem 3 gyermek után van testileg önbizalomhiányom....és úgy gondolom,hogy igen rajtam segítene.


Szerintem ezt mindenki maga érzi ...ha meg nem az gááááz.....ott nem segít semmilyen plasztika inkább pszichológus!

2013. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!