Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellműtét DR Juhász Péternél?

Selymesnyuszi kérdése:

Mellműtét DR Juhász Péternél?

Figyelt kérdés
Nála műttetném a mellem.Milyen tapasztalataitok vannak róla?Voltatok már nála?
2012. febr. 5. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Nem friss már a kérdés,de szeretnék segíteni!Én nála műtettem a mellem,és nem lett jó,felemás lett.Mást keress!Nem akarom,hogy te is úgy járj mint én,gyűjtögettem a pénzt és rosszul esett a végeredmény!Remélem nem késő!
2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!

Köszi én már egy hónapja megműtettem a mellem és NÁLA.Hála az égnek minden tökéletesen ment.Nagyon szép az eredmény.350 cc et csináltattam.Meglepően gyorsan gyógyul.smmi probléma nincs.Neked mi volt a baj?

2012. márc. 15. 22:26
 3/7 anonim válasza:
Szia!Amíg a duzzanat megvolt,és még kemény volt,nem vettem észre semmit,de ahogy kezdte felvenni a végleges formáját,az egyik mellem nagyobb mint a másik,nekem 400-ast rakott be.Előtte a természetes melleim közt nem volt ilyen külömbség,ezért nem értem.Meg akarom újra műttetni mással,de még nem tudom,hogy kihez kellene mennem.Örülök,hogy neked jó lett.Azért jó dolog,hogy az ember bármit felvehet nem?Hála istennek csak ruha nélkül jól megfigyelve látszik a külömbség,ruhában nem.Azért műtettem meg mert minden vágyam az volt,hogy csőtopot hülye szilikonpántos melltartók nélkül fel tudjak venni.Minden jót neked!
2012. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A poén h nekem is ez volt az álmom de tényleg....bánom h nem nagyobbat csináltattam...:(

amúgy mennyi idő után láttad a hibát?

2012. márc. 23. 18:54
 5/7 anonim válasza:
Egy 2,3 hónap múlva,de remélem te nem jársz így!Én is a nagyobbon gondolkodom,csak azt nem tudom,hogy a 156 centis,47 kilós alkatomhoz,hogyan mutatna.Látom hasonlóan dilisek vagyunk ilyen téren,sajnos az már nem fér bele a keretembe,de azért jó lenne egy kerek feneket is csináltatni,csak nem tudom,milyen lehet azon ülni?:)
2012. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kerek feneket nem csinltatnék,inkább edzek mint az állat :)

de bánom hogy nem lett nagyobb a cicim...majd talán egyszer...most örülök,hogy túl vagyok mindenen...

2012. márc. 29. 00:05
 7/7 sheriffpapa válasza:
Nekem hasplasztikám volt, amit csúnyán elrontott és nem is vállalja a felelősséget,Nagyon nem ajánlom.
2019. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!