Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit érdemes csinálni egy...

Mit érdemes csinálni egy ilyen heggel?

Figyelt kérdés

Az arcomról korábban leszedtek egy anyajegyet. Elég csúnyán hegesedett be, és szeretném megcsináltatni. A plasztikai sebész azt mondta, hogy ha kivágja lehet, hogy ugyanígy hegesedik majd be, mert ilyen a bőröm. Azt mondta, hogy ad szurit és hogy az majd visszahúzza és nem lesz ilyen nagy, látható. Azonban ez elég költéseges, mivel többször kell beadni az anyagot, ráadásul nem hiszem, hogy olyan lenne mint amilyet szeretnék. Azon gondolkozom, hogy valami féle lézeres kezeléssel kéne eltávolítani... Van ötletetek, hogyan csináltassam? Illetve tapasztalatotok, tanácsotok, melyik orvos végez jó munkát?

A válaszotokat előre is köszönöm.



2012. okt. 14. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki azt, hogy bekened aloe verával.

Lehet, hogy erre is jó.

2012. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenképpen műtétet szeretnék, hogy ne legyen nyoma.
2012. okt. 15. 21:02
 3/8 anonim válasza:
Az ilyen kenőcsök, krémek nem sokat érnek, tapasztalatból mondom. Én is hasonló cipőben járok, talán kicsit jobb a helyzetem. Nem vagyok bőrgyógyász de azt veszem le az írásodból, hogy hipertrófiás heged van nekem ezzel szemben atrófiás. Normális doki csinálta, plasztikai öltéssel durván 1,5 éve de azért látszik a nyoma. Ajánlottak rá mélyhámlasztást, mikrodermabráziód, dermaroller és persze lézert. Egyiket sem próbáltam még így hát akinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata az engem is érdekelne.
2012. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a reme scar stift a hipertrófiás és a keloidos heget halványítja, próbáld ki. sajnos az atrófiásat nem .
2012. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. okt. 20. 18:24
 6/8 anonim válasza:
figyelj, nem lehet, hogy keloidos hajlamú vagy? nekem annak tűnik, arra adnak szteroidos injekciót. nekem is ilyen hajlamom van, nem lehet tenni mást, vannak nagyon drága krémek, de a leggyorsabb és hatásosabb a szuri. és igen, olyan kettő kell belőle. nem vészes, de kérdezz rá, mert ha ilyen hajlamod van, minden mélyebb sebbel vigyázni kell!
2012. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úú hát nem tudom, de nekem a szurit javasolták, úgyhogy gondolom valami ilyesmi lehet... és a google képkereső is hasonló hegeket dobott ki.
2012. okt. 22. 23:43
 8/8 Peptides válasza:
2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!