Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikáztak már valakinek a...

Plasztikáztak már valakinek a befelé fordulóját, hogy kívül legyen? Ha igen mennyibe került? Fájt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mellbimbó? Azt mondják teljesen felesleges ezt megműttetni, hidd el a pasikat ez nem zavarja, egy helyzetben van vele probléma a szoptatásnál, de már arra is van megoldás.
2012. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet a pasikat nem zavarja de engem igen. Sokkal szebb úgy egy mell ha kívül van a mellbimbó :(
2012. okt. 18. 22:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Jujj de ciki most nézem. Kimaradt a kérdésből a mellbimbó szó. Befelé forduló mellbimbót akartam írni. Pedig vagy 100szor visszaolvastam
2012. okt. 18. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
200 volt
2012. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és Jánkyt ajánlom
2012. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél rá mellbimbó kiemelőt. A szoptatás megkezdése előtt ajánlott a terhesség alatt. Olcsó, és fájdalom mentes.

[link]

2012. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!