Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van lehetőség TB-támogatással...

Van lehetőség TB-támogatással hasplasztikát/ felvarrást igényelni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, majdnem 30 kg-os fogyásról van szó, rettentően zavar, hiszen a bőröm egy év elteltével sem változott a körülményekhez képest.

2012. nov. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 30 kgnál még nincs
2012. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a regisztrált bmi-d 35 fölött volt a fogyás előtt, és több, mint 10 bmi-t fogytál, akkor igen. Egyébként nem.

30 kiló még szinte semmi, ennyit fogytam szülés után, és még három gyerek után sem olyan vészes a hasam, hogy műttetni kelljen. Bár tény, hogy szebb lenne műtve, de valahogy azért túl lehet élni :)

2012. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem.
2012. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rosszul írtad mert minimum 35-ös BMI(testtömeg index) kell és 12-vel kell csökkennie!


én már átestem ezen, írj privátot ha kérdésed van!

2012. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!