Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szem (környéki) műtét mennyibe...

Szem (környéki) műtét mennyibe kerülne? Meg csinálják Magyarországon?

Figyelt kérdés
durván karikás,szarkalábas,ráncos és beesett a szemem genetikai okokból, és kíváncsi lennék rá,hogy mennyibe kerülne széppé tenni. Sokan mondják,hogy nekik nem is feltűnő,de engem hihetetlenül zavar,és ez miatt vagyok a leg önbizalom hiányosabb. nem most csináltatnám meg(ha egyáltalán lesz rá pénzem) mert még meg sem csinálnák egy 16évesnek. :)
2012. nov. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan tudnak rajta segíteni! Ez nem hiúságból való műtét, hanem szerintem indokolt lenne. Nézz körül neten, és írj néhány dokinak mailt. Érdeklődni egy 16 évesnek is szabad, és válaszolnak is rá. Max. vársz még pár évet. Sőt, talán az OEP is besegít a költségekbe...? Ennek is érdemes utánanézni.
2012. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !:)
2012. nov. 21. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyárok feltöltéssel tudnak rajta segíteni , a szarkalábakon meg hámlasztással.
2012. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,valószínűleg az kéne. de nyárig nem tudok csinálni semmit vele,marad az alapozó(nem mintha segítene bármennyit is) mert akkor tudok csak diákmunkára menni.
2012. nov. 22. 15:18
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám,de nagyon félek,mert láttam már elrontott műtétet?

Nem tudtok olyan dokit ajánlani,aki profi ebben?

2013. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!