Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy mellnagyobb...

Mennyibe kerül egy mellnagyobbító műtét KB. Ha most 80b-s mellem van de c-set szeretnék?

Figyelt kérdés
Csak úgy körülbelül, nem kell pontos ár! Köszi!
2009. aug. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha elkezdesz hormontartalmú fogamzásgátlót szedni, akkor simán nőhet 80b-ről 80c-re. Mellesleg szerintem semmi gond a 80b-vel, én néha tudom utálni a saját 75c-met, hogy inkább lenne kisebb.
2009. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Már több lánnyal is beszélgettem, aki megcsináltatta.

Mindannyian azon az állásponton voltak, hogy nem fekszenek be akárkinek a kése alá. Viszont aki alá meg igen, az külföldiek által is keresett, ezáltal nem olcsó.

(800eft-tól a csillagos ég)

2009. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
900ezer kb.
2009. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajod a 80b-vel? Nekem 75b-s, örülnék egy 80b-nek nagyon. Szeretnék nagyobbat,de annyit nem ér nekem,hogy annyi pénzért összeszabdaljanak, és még lehet el is rontanák..így van egy kicsi, de formás cicim, úgy meg lehet lenne egy nagyobb, de ronda,alaktalan. Szerintem nem érdemes.
2009. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!