Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Helyre szeretnék hozatni pár...

Helyre szeretnék hozatni pár dolgot az arcomon, ezek lehetségesek? (lent)

Figyelt kérdés

Először is az orrom csúnya púpos én pedig egy szép íves orrot szeretnék. Aztán ott van a szám ami nagyon vékony, az orrom és a felső ajkam közti rész hosszú és nincs meg az a szép íve mint más nőknek és a harmadik pedig az állam. Mintha csak új benyomták volna és eltűnt.

Most nem a pénz érdekel, hanem az, hogy 16 éves vagyok és hogy ebben a korban is elvégzik-e? Utálok tükörbe nézni..

[link]

Itt van a képen a nő. Na, pont ilyesmi idomokat szeretnék látni az arcomon. Ilyen szép orrot, ajkakat és állat. Lehetséges?

16/L


2012. dec. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy most is jól nézel ki, csak kéne találnod egy normális barátot.

Bocs az offért,de 16 évesen ne műttesd meg magad!

2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy egyáltalán nincs akkora probléma az arcoddal,hogy plasztikáztatni kéne. Általában csak rosszabb lesz az eredmény és kötve hiszem,hogy 16 éves nem is csinálnák meg neked. Inkább küldj át egy arcképet priviben és őszintén megmondom a véleményemet.
2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is 16 vagyok, nekem is sok ilyen problémám van, nem szivesen nézek tükörbe. egy idő után rájöttem, hogy ezeket a 'hibákat' csak én veszem észre, ha nem nyafognék miatta másnak fel sem tűnne. fogadd el magad így, ahogy vagy. najó nem egészen. sminkelhetsz úgy, hogy kiemeled a szépségeid és elrejtsd a hibáid, festheted a hajad és szoláriumba is járhatsz, mert ezek nem megváltoztatnak, hanem, ha megfelelő mértékben használod jobbat hoznak ki belőled - kinek, hogy. de a plasztikai műtét már olyan meredek. egyébként nézz utánna egy fórumnak és olvass bele. én nagyon meglepődtem amikor észrevettem, hogy sokan azt írták, hogy egyáltalán nem változott meg tőle az életük, azok a pasik akik akkor nem vonzódtak hozzájuk azután sem mutattak érdeklődést..
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem a a pasik miatt csinálom. Én nem akarok barátot, nem szeretem a romantikát..

Én azért csinálom, mert gyűlölök tükörbe nézni és ezen szeretnél változtatni. Ezek nem olyan dolgok amik drasztikus változásokat hoznának. Csupán csak szebb lenne az orrom, kicsit szebb szám lenne és szép formás állam lenne. A szájfeltöltés úgysem tart sokáig, ha nem tetszik, akkor nem csinálom meg újra. Az orromat úgysem bánom meg, mert az tényleg csúnya, mindenkitől megkapom állandóan a megjegyzéseket, hogy mekkora orrom van, hogy milyen csúnya az orrom, és hogy nincs is szám.

Szeretnék modellkedni, mert magas vagyok és vékony, és nekem ez nagy álmom, és ilyen orral, és szájjal nem mehetek oda, mert kiröhögnének..

Azért köszi a válaszokat:)

2012. dec. 17. 18:17
 5/8 Szonjus válasza:
Küldj képet és megbeszéljük :) Írj privátot
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno válasza:

Így látatlanban azt gondolom, hogy most van egy karakteres orrod, ami lehet hogy nem a legszebb, de egyénivé teszi az arcod.

Ha csinálnak helyette egy egyenkrumplit, attól kicsit sem leszel szebb, csak más.


Arról nem is beszélve, hogy az az "orvos" aki ezt a te korodban megcsinálja neked, az nem orvos, hanem hentes.

2012. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ez a legfontosabb dolog, amiben - érzésed szerint - változ(tat)nod kellene?
2012. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nem helyrehozatni szeretnél pár dolgot az arcodon. Azt hittem, valami betegség vagy baleset torzította el az arcod, HELYREhozatni ugyanis azt lehetne.


Te szimplán másmilyen akarsz lenni, mint amilyen vagy.


Ettől függetlenül BÁRMIT lehet, nézd meg, Michael Jackson-t jóképű fekete kissrácnak meg ocsmány szétesett fehér bőrű nőnek, és látni fogod, nincs lehetetlen, ha arról van szó, hogy egy ember a saját egyéniségét és arcát hogyan veszítheti el.

2012. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!