Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mennyire "gáz" a...

Szerintetek mennyire "gáz" a szilikon mell ha csak olyan átlagos normál méretűre műttetem meg?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekel de persze kicsit kíváncsibb vagyok a fiúkéra h mennyire tartják jónak/rossznak a szilikont normális határokon belül vagy inkább jobb verzió laposnak maradni? Mert Isten sajnos eléggé kiszúrt velem és két szúnyogcsípéssel áldott meg, amit nem igazán tudok elfogadni. és most nem az átlagos kicsi mellekre kell gondolni hanem az éppen 70/A méretre...Normális válaszokat várok, és őszintéket.

2012. dec. 30. 19:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%

[link]

Szerintem olvasd el ezt. Ha működik, akkor jobb, mint a műmell. Egy próbát megér szerintem.

2013. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem műttesd meg, én is szilikonellenes voltam egy darabig, de mindenkinek az a legjobb, ha önmagának tetszik, ne másnak akarjon megfelelni. Nekem 75/C-s mellem van, sőt kicsit nagyobb, formás nem lóg, megszokták dícsérni, ha kivágott felsőben vagyok, mert sokszor hordok azt, de nem vagyok megelégedve annyira vele, 2 év múlva, ha sikerül összegyűjtenem annyi pénzt, megműttetem nagyobbra és nem érdekel ki mit mond, én kicsinek érzem. 23/L
2013. jan. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%
Szerintem ne műttesd meg, ha gyermeked lesz és szoptatni fogod, megnő a mérete. Aki szeret, így is szeret... A szivacsos melltartóval jól lehet leplezni a keblek hiányát.
2013. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Itt egyesek azt nem értik meg hogy nekem nem kis mellem van, hanem nincs mellem, teljesen boldog lennék egy 70/B-s vagy c-s mérettel. Leplezzem szivaccsal a hiányát? és ha egyszer lekerül az a szivacs akkor mi lesz? Jó hogy nem azt mondod tömjem ki magam zoknival...ennyi erővel az implantátum is jól leplezi a hiányt...és én nem akkor szeretnék végre nőként kinézni amikor már szoptatnom kell...akárki akármit mond csúnya ha olyan deszka vagy mint egy fiú, az igazi szép nőies ruhákról is le kell mondanom mert még az xs-es méret is hatalmas rám. Igazából ezt azok értik meg akik hasonló nincstelenséggel rendelkeznek, akinek van melle az könnyen mondja hogy "fogadd el magad", persze szerencsések azok akik megtalálták az igazi párjukat és úgy tetszenek neki ahogy vannak, úgy már lehet engem sem zavarna, de nem várhatok egy ilyen emberre örökké, miközben tudom hogy rengeteg fiú rámnéz és ez az első gondolata hogy fu de lapos, és már nem is tetszem neki...Igaza van az egyik hozzászólónak ez olyan a férfiaknak mintha neked kéne egy pénisz nélküli fiút elfogadni....Egyébként mindenkinek köszi a válaszokat. :)
2013. jan. 15. 23:19
 25/31 anonim válasza:
36%

Szerintem egy mell szépségét nem csak abban lehet mérni, hogy mennyire nagy. Volt ilyen méretekkel rendelkező barátnőim és teljesen jól el voltam velük. Annyira nem számít, mint amennyire a lányok hiszik, bár lehet ez csak nálam van. Szerintem ne műttesd.:)

És ha annyira zavar, hogy nem tudsz mit kezdeni, akkor se költs el egy valag pénzt, hanem inkább fejleszd magad ki valami nagy szintre a szexuális életben( pl. orál vagy valami extra), hogy ezzel biztosítsd meg magad.

17/F

2013. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

engem meg lehet ezért kövezni: de szeretem a szilikon melleket

vágj bele, főleg mert Te magad nem érzed így jónak, legalábbis az írásodból ez derül ki

akinek nem tetszik, az meg legyen büszke a sajátjára

27/f

2013. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Nekem talán 65-ös méretem lehetett anno..egy vicc volt. Szültem egy kislányt és igaz, hogy rengeteg tejem volt és anyatejes volt a baba de abszolút nem nőtt egy picit sem. Úgyhogy nekem ne jöjjön senki azzal, hogy majd megnő! Anyukámat hatalmas természetes mellekkel áldotta meg a sors és hidd el elég szar volt úgy felnőni, hogy állandóan azt hallottam anyutól ,hogy "jaj de lapos vagy lányom"! Mellesleg ő meg nem tudott engem szoptatni mert nem volt egy csepp anyateje sem. Engem zavart már a szexben is és ezért műttettem meg. Persze szeretett a férjem így is meg úgy is. Most 75/b a méretem. A 16 éves lányom a mai napig nem tudja ezt mert annyira természetes lett.
2013. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

nekem átlagos méretű mellem van, talán lehetne nagyobb egy picit, mert a csípőm is szélesebb.

Személy szerint nekem ha valaki szép csaj, vagy jó csaj, semmi köze sincs a mellméretnek. Én úgy gondolom, hogy egy szép haj, ápolt külső sokkal fontosabb.

Egyáltalán nem gáz, ha természetes méretű melleket választasz, sőt. Kinek kéne, hogy 1000m-ről meg lehessen mondani, hogy nem igazi? Akkorát csináltass, amekkora illik a testedhez.

24/l

2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
nekem egy 75/B tökéletesen megfelelne, nem akarok nagy melleket..
2013. febr. 22. 02:03
 30/31 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem szúnyogcsípés de 70A és push up-ba egész jó de a nélkül .. én is szeretném megműtettni és én se hatalmas melleket akarok csak ,hogy nőnek érezzem magam és lehet valaki normális attól,hogy szilikon cicije van.
2013. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!