Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mennyire "gáz" a...

Szerintetek mennyire "gáz" a szilikon mell ha csak olyan átlagos normál méretűre műttetem meg?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekel de persze kicsit kíváncsibb vagyok a fiúkéra h mennyire tartják jónak/rossznak a szilikont normális határokon belül vagy inkább jobb verzió laposnak maradni? Mert Isten sajnos eléggé kiszúrt velem és két szúnyogcsípéssel áldott meg, amit nem igazán tudok elfogadni. és most nem az átlagos kicsi mellekre kell gondolni hanem az éppen 70/A méretre...Normális válaszokat várok, és őszintéket.

2012. dec. 30. 19:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
51%

10. hozzászóló:

"Miért vagyok leszavazva amúgy? Inkább csináltassa meg és legyen elégedett önmagával minthogy élete végéig utálja a kis melleit."


Azért vagy leszavazva, mert itt sokan befolyásolni akarják a közízlést, ellenzik a nők szépítkezését, elsősorban, mert félnek a nőktől, és mert szeretnék, ha úgy tudnának uralkodni rajtuk, mint régen.


Kérdező:

Semmi baj nincs vele, ha te valóban ettől éreznéd jobban magad, és nem mások elvárásai miatt akarod megcsináltatni. Viszont sajnos ebben az országban "gáz"-nak fog számítani, mert itt sok az álértelmiségi, az irigy, az ízlést megszabni akaró véleményvezér, és egyáltalán, itt utálnak mindenkit, aki kicsit ki mer lógni a sorból. Mondjuk én szarok az ilyenek véleményére, nem mások elvárásai szerint fogom élni az életem, még ha nem is leszek népszerű ezzel.

2014. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!