Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban? Érdemes megcsináltatni? Mennyibe kerül kb? (teljes láb, és bikinivonal)

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
elvleg ugyebár so kezelés... én hallottam olyansról h szart sem ért valakinek, ert erősvlt a szőre, sajnos saját tapasztalatom nincs. :S
2009. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem cd-t, tájékoztatót, árlistát.

[link]

2009. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont most láttam egy akciós ajálatot,az egyik klinikától.A nyáron ingyenes a kozultáció is(és ajándék utazást is állnak),tehát ha érdekel siess mert ezen is több 1000t spórolhatsz.Itt a link árat nem ir de nagyon jol leirja miröl van szó: [link]
2009. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ez egy jó kérdés, engem is érdekel

íme egy árlista: [link]

2009. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok, így többféle tapasztalatot hallottam már, és eddig semmi pozitívat nem hallottam efelöl. Körülbelül akkora a hatásfoka mint a gyantázásnak.

Egy-egy lézeres belövés után kihullik néhány szál, de sok ebből visszanő, és amelyik kisebb és vastagabb szál az el sem nyeli a sugarakat. Ráadásul amiket az árlistákon láttok, azok 1-1 besugárzások és ebből jóval több kell, hogy eredményt érj el. Az egyik barátnőmnek valami nagyon akciósan csinálta egy kozmetikus a bajszát-hónalját-fazonját (amik ugye kicsi felületek), 2 évig járt havonta és otthagyott valami 400 000 Ft-ot és kb ugyanott tart, hogy kicsit satnyultak a szörszálak de ennyi.

Ugyanezt a 3-4 heti gyantázással el lehet érni, és az ugye nem tízezres kezelés...

2009. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egy éve járok villanó fényes végleges szőrtelenitésre. Teljes fazon és hónalj. A hónaljamon már nem nő szőr, azzal kellett menni, a fazonommal most voltam 3adszor már azt se kell nagyon borotválnom, mert nem nőtt vissza egy-két pár miliméteres foltban csak. olyan mintha folyamatosan frissen lenne gyantázva és sima a bőr, pedig ezeken a területeken általában sűrű és erősebb a szőr. kb 20ezer körül van egy alkalom a fény és a lézerterápiás kezeléseknél is
2009. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
utolsó vagyok. bocsi kihagytam a hónaljjal 7szer kellett menni. de majd 5 év mulva is irok mik a tapasztalatok:D
2009. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de egyszer a tévében mutattak egy nőt, akinek hormonális problémái voltak és az arca olyan szőrös volt, mint egy férfinek. Egy orvos megcsinálta neki ezt a szőrtelenítést és megtisztult teljesen az arca. Ezért furcsa, hogy valaki eljár és el se tűnik meg csak olyan mint a gyanta? :S Szerintem egy rendes klinikán biztosan meg tudják csinálni rendesen, nem ilyen kamuka helyre kell menni. De biztos elmegy rá egy csomó pénzed....
2010. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!