Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika kicsi gyerek...

Mellplasztika kicsi gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Aki vállalt kicsi gyerek mellett mellplasztikát, hogy oldotta meg a 6 hetes lábadozást?

2012. okt. 11. 23:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
van
2012. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:) Ez a kérdés engem is foglalkoztat. Te hogyan képzeled? Valami ötleted van? Mi külföldön élünk arra gondoltam hogy haza mennék a szülőkhöz a gyerekekkel. Csak akkor apától lennénk különk. Ráadásul mindez nyáron lenne célszerübb (csak nem nekem). A másik opció ha itt csináltatnám meg akkor valakit ki kellene hívni de 6 hétre ez necces. Sok. Két kicsim van. Szóval egyik megoldás sem a legoptimálisabb.
2012. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
nem komoly annyira hogy a 6 hét az ágynyugalom kellene hogy legyen amúgy elsö vagyok és nagy a mellem:)is:)25F
2012. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De igen, annyira komoly, Anya az első két hétben felállni sem tudott, a akrját meg megsem bírta mozdítani..
2012. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
két barátnőm is megcsináltatta, a 3. héten már mind a ketten dolgoztak, gond nélkül.
2012. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első válaszoló roppant humoros! Gondoltam, hogy pasi..., neki biztos semmi nem fájna, csak ha megfázik egy hétig ágynak esik!:)

Az utolsó válaszolónak meg: az rendben van, h a 3. héten dolgoztak, de én 3 hétig, hogy veszem ki a gyereket a kiságyból pl.?

Ettől félek én is, hogy a kezemet sem fogom tudni megmozdítani, nemhogy ellátni a gyereket és vezetni a háztartást?!

Másodiknak: hát én sem tudom, hogy kéne megoldani..., szülőkre se bízhatom, hiszen ők is dolgoznak, meg nem szeretném a "nyakukba varrni" 6 hétre! Érdekes dolog..., azt hiszem várni fogok a dologgal! :)

2012. okt. 12. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
nem ér rá a mellműtét még vagy 1-2 évig?? vicc, komolyan.. irígylem a gondjaidat.
2012. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És 2 év múlva nem kell felemelni a gyereket? Amúgy meg téged mit érdekel? Én meg írhatnám, hogy neked mennyi időd van itt olvasgatni és leszólni a másikat, amikor nem tudsz semmit arról milyen a helyzetem! Ez a vicc...
2012. okt. 12. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
ok. majd sajnállak kicsit jó? :DDDD
2012. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kell engem sajnálni egy percet sem, csak nem kell leszólni! Nagyon ráérsz...! Amúgy meg ha ez lenne a legnagyobb problémám az életben, ahhoz se lenne semmi közöd! Te tuti az a fajta ember vagy, ha megdöglik a tehened, akkor dögöljön meg a szomszédé is...
2012. okt. 12. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!